PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FreecoNet rozdaje telefony za złotówkę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freeconet-rozdaje-telefony-za-zlotowke-6887.html
QR Code
FreecoNet rozdaje telefony za złotówkę

Mariusz Burski, 5 stycznia 2010, 14:13
Tagi: FreecoNet, VoIP

We FreecoNet ruszyła nowa oferta dla użytkowników indywidualnych - "Telefon VoIP za złotówkę" - w ramach której można otrzymać nowoczesny, bezprzewodowy telefon internetowy Gigaset C470IP lub Gigaset A580IP za symboliczną złotówkę. Wystarczy posiadać aktywne konto we FreecoNet i podpisać 2-letnią umowę na korzystanie z usług operatora.

Nowa oferta FreecoNet to kompleksowy, wygodny i tani sposób na rozmowy za pomocą telefonii internetowej, bez konieczności ponoszenia na starcie dużych kosztów związanych z zakupem sprzętu. W zamian za podpisanie 2-letniej umowy z FreecoNet można otrzymać telefon (Siemens Gigaset A580IP lub Siemens Gigaset C470IP) za złotówkę. Osoba podpisująca umowę zobowiązuje się wpłacić jednorazową opłatę aktywacyjną (25 zł lub 35 zł brutto – w zależności od wybranego telefonu) oraz stałą comiesięczną minimalną kwotę (analogicznie 20 zł lub 25 zł). W tych kosztach zawiera się już numer telefonu we FreecoNet, konto użytkownika, wybrany model telefonu, a także comiesięczny pakiet 100 minut na połączenia (minuty przeliczane są według cen połączeń na polskie numery stacjonarne, tj. 0,05 zł/min). Niewykorzystane środki przechodzą na następny miesiąc, a w przypadku przekroczenia limitu, można ponownie doładować konto.

Użytkownik, który skorzysta z oferty, otrzyma na start jeden z dwóch, najchętniej kupowanych telefonów VoIP za symboliczną złotówkę. Przy pomocy takiego aparatu można rozmawiać przez internet (VoIP), jak i przez stacjonarną sieć telefoniczną (opcjonalnie). Dużą swobodę rozmów zapewnia także możliwość podłączenia aż do 5 dodatkowych słuchawek ze standardem DECT GAP, przy czym jednocześnie prowadzić można trzy rozmowy (2 przez VoIP i jedną przez sieć stacjonarną). Dzięki energooszczędnym zasilaczom, w które wyposażone są nowe telefony Gigaset z serii ECO-DECT, zużywają one 60% mniej energii w porównaniu ze zwykłymi aparatami bezprzewodowymi Siemensa. Dodatkowo, obydwa modele telefonów posiadają szereg użytecznych funkcji, jak np. identyfikację rozmówcy CLIP, tryb głośnomówiący, alarm czy książkę adresową.

Z oferty można skorzystać online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia telefonu na stronie http://www.freeconet.pl (jeśli ktoś nie ma jeszcze konta na platformie, musi je wcześniej założyć). Po dokonaniu zamówienia i weryfikacji danych przez FreecoNet, klient otrzymuje do domu, za pośrednictwem kuriera, telefon i dokumenty do podpisania, przekazując kurierowi opłatę 1 zł za telefon oraz opłatę aktywacyjną i koszt przesyłki. To wystarczy, by cieszyć się darmowymi rozmowami ze wszystkimi numerami w obrębie FreecoNet oraz połączeniami za grosze do wszystkich spoza platformy.


Źródło: FreecoNet

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 0 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości