PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > FreeM: 40.000 kart SIM w 4 miesiące

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/freem-40-000-kart-sim-w-4-miesiace-8851.html
QR Code
FreeM: 40.000 kart SIM w 4 miesiące

Maciej Celmer, 24 marca 2011, 09:13
Tagi: Facebook, FreeM, Inmobile, Karta SIM (SIM)

Firma InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego FreeM, poinformowała, że już ponad 40.000 osób zostało fanami marki FreeM na Facebooku. Rejestracja na FB jest niezbędnym krokiem do uzyskania karty SIM umożliwiającej darmowe surfowanie w sieci i czaty na telefonach komórkowych.

Tomasz Właszczuk, prezes InMobile powiedział:

Tak duża liczba fanów, pozyskana w cztery miesiące od uruchomienia usługi jedynie za pośrednictwem Facebooka i informacji w Internecie, jest wynikiem wielce satysfakcjonującym i dobrze rokującym na przyszłość. Jesteśmy w gronie najdynamiczniej rozwijających się operatorów MVNO, a nasza wiosenna ofensywa na pewno wyznaczy kolejne poziomy odniesienia dla konkurencji.

Przypomnijmy, że abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, mobilnych serwisów Grupy Gazeta.pl, takich jak m.gazeta.pl, m.wyborcza.pl czy m.plotek.pl, komunikatorów FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace i AIM (AOL) za pośrednictwem multikomunikatora eBuddy oraz innych wybranych portali internetowych w wersjach mobilnych. W ramach bezpłatnego transferu danych użytkownicy mogą też ściągać pocztę elektroniczną.

Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta.Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskuje możliwość darmowego korzystania z wybranych serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka.

Komunikacja tekstowa przez komunikatory nie jest limitowana. Usługa jest dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne i SMS-y podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 14 groszy za SMS.

Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Źródło: InMobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

frasier 24.03.2011 @ 09:31
musza przekroczyc mase krytyczna, po ktorej pozyskiwanie klientow pojdzie sprawnie. Tak od 40k to malo. Gaduair ma chyba ok 200k, a nie jest o nich szczegolnie glosno. Fakt, freem promuje sie bardziej, chocby na Kinoplex przed filmami. Dystrtbucja tylko przez fb.. Jak juz isc tym torem, to szerokim frontem tez nk, fotka.pl i na czym tam teraz mlodziez czas marnuje.
dawid9222 24.03.2011 @ 09:38
Ja się natomiast zastanawiam, dlaczego konieczna jest rejestracja na FB?
Sam operator mało znany, choć proponuje usługi w atrakcyjnych cenach.
Zobaczymy jak rozwinie się ta sieć ;-)
frasier-mob 24.03.2011 @ 09:49
tak to czytam i wstyd mi za bledy. Jak bede pisal z telefonu bez pl zn bede sie podpisywal frasier-mob :-)
Hajdek 24.03.2011 @ 16:10
Darmowy dostęp do w/w portali internetowych i chatów? Całkiem nieźle. Coś czuję w przyszłości zmianę mojego operatora... Tylko zastanawiam się jaki jest haczyk? Co prawda te strony to niezbyt dużo, ale bez wykupowania żadnych usług i przy zerowym stanie konta można z tego korzystać? Wydaje mi się to co najmniej dziwne. Najpierw poczytam opinię użytkowników, a później na własnej skórze przekonam się jak jest naprawdę ; ) . Może ktoś z was testował już usługi tego operatora? Jeśli tak, to proszę o informację dotyczącą świadczonych usług.
Pozdrawiam, Hajdek
blizniaki06 25.03.2011 @ 01:28
Se tak poczytuję ostatnio ów portal-wortal i widzę, jak daaaaaleko w tyle jestem za "młodym pokoleniem", tym wychowanym już od kolebki na najnowszych technologiach. Primo - do tych bab należę, co to kłopot z obsługą pilota mają, sekundo - gdy dziatwa ma wyrośnie z wieku przedszkolnego i puszczę "poprzedszkolną młodzież" przed kompa - założę się, że od razu będą wiedzieli lepiej (niźli ja) z czym to się je... Trzy - kiedy to wszystko czytam, myślę sobie, że polszczyzna ostatnio dynamicznie zmienia się, albowiem więcej niż wiele z tych dziwnych nazw - absolutnie nic mi nie mówi. A po czwarte to telefon mam po to, by zielonym przyciskiem odbierać połączenia, a czerwonym rozłączać się ;) Spoko, spoko - eski też potrafię wysłać ;) Budzik nastawię, z kalkulatora skorzystam... ;) A reszta? Hmm, niech pozostanie MILCZENIEM ;)
O czymkolwiek piszecie tam "na górze" - brzmi nieco... mmm... abstrakcyjnie ;) Ale se poczytam... ;) Kiedyś synowie mi wytłumaczą... ;)
Hajdek 25.03.2011 @ 18:20
@blizniaki06 - zawsze tak jest, że coraz młodsze pokolenie wie o wiele więcej na temat nowoczesnych technologii i ogólnie tego, co w czasie jego życia jest "na topie". Można to spokojnie wywnioskować, patrząc na większość starszych osób (tzn. 40+ lat).

Nigdzie nie mogę znaleźć startera do tej sieci, ale opinie są raczej pozytywne. No cóż - dzisiaj wybieram się do Carrefour'a (chyba nie muszę tłumaczyć, że to hipermarket?), a tam z pewnością znajdę to, czego szukam ; ] . Później napiszę opinię o operatorze.
Pozdrawiam, Hajdek
blizniaki06 25.03.2011 @ 21:50
"Hajdek: (...) No cóż - dzisiaj wybieram się do Carrefour'a (chyba nie muszę tłumaczyć, że to hipermarket?) (...)"

Jeśli o mnie chodzi - nie musisz ;) daleko on od technologii stoi, zatem coś tam o nim słyszałam ;))
Cami 3.04.2011 @ 10:51
@dawid9222 - bo teraz bez FB to nawet biletu miejskiego nie kupisz :-). Taki mają pomysł biznesowy, moim zdaniem to sztuczne narzucanie sobie ograniczeń.
@Hajdek - jak kupujesz w Carrefour, sprawdź ofertę:
http://www.carrefourmova.pl/
Za zakupu w tej sieci dostaje się darmoweminuty, czasem są okresowe promocje (były chybaWiniary), za które dostawało się więcej minut. Na niektórych forach można też poprosic o kody z paragonów.
FreeM bez porzucenia FB jako jedynego kanału dystrybucji nigdy nie stanie się popularnym operatorem wirtualnym. Szkoda tych pieniędzy ładowanych w reklamy. Wg. mnie nieuniknione jest to, że pewnego dnia po porstu zrezygnuję z takiej dystrybucji i choć może nie zobaczymy starterów w kioskach, to będzie możliwość ich zamówinia przez internet.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16