PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Fun SMS - naprawdę zabawny SMS tylko w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/fun-sms-naprawde-zabawny-sms-tylko-w-heyah-3370.html
QR Code
Fun SMS - naprawdę zabawny SMS tylko w Heyah

Michał Gruszka, 13 lutego 2008, 13:47
Tagi: Heyah, SMS

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników innowacyjną usługę Fun SMS, która umożliwia wysyłanie zabawnych wiadomości pełnych koloru i obrazu - SMSów innych niż wszystkie.

Dotychczas wszystkie SMSy wyglądały tak samo: linijki tekstu uzupełniane symbolami. Zaletą nowej propozycji jest możliwość personalizowania stylu wysyłanych wiadomości - każdy może wybrać swój niepowtarzalny „charakter pisma”. Fun SMS pozwala uatrakcyjnić wiadomości kolorowymi czcionkami, popularnymi sloganami czy różnorodnymi emotikonami. Po skomponowaniu Fun SMSa użytkownik wysyła go do odbiorcy w formie zwykłej wiadomości tekstowej, która jest automatycznie konwertowana na MMS. Dzięki zamianie formatu mogą go odczytać wszyscy użytkownicy komórek niezależnie od sieci, do której należą. Fun SMS będzie regularnie wzbogacany o kolejne elementy graficzne. Aby korzystać z Fun SMS wystarczy wysyłać hasło HFUN na bezpłatny numer 8063, po otrzymaniu wiadomości zwrotnej ściągnąć na telefon bezpłatną aplikację i zapisać ją w telefonie. Wysłanie Fun SMSa kosztuje 49 grosze brutto – stawka ta jest stała, bez względu na sieć, do której wysłana została wiadomość. Aplikacja dostępna jest tylko w Heyah.

reklama

Ostatnie opinie internautów

benq 13.02.2008 @ 15:08
ciekawa alternatywa dla zwykłych mms, jednak wolałbym napisać mms niż funsmsa - można użyć większej ilości znaków. No i ten wymóg konieczności instalacji aplikacji, po co ? jeśli będzie można tylko dzięki niej wysyłać te smsy to od razu pisze że zastosowali niezbyt innowacyjne rozwiązanie.
Czekamy za tym by zostało to wprowadzone również w TakTak, tam zawsze po czasie pojawiały się nowinki przeznaczone "tylko" dla heyah :)
wezywiusz 13.02.2008 @ 22:11
dlaczego nazwano to smsem zabawnym. Będzie to zwykły sms z możliwością zmiany czcionki i jej koloru. Nic w tym nadzwyczajnego. Szkoda nawet fatygi by wysyłać go znajomym za aż 49gr. No ale tacy który będą to robić, na pewno się znajdą. I na dodatek ten program, jeśli to jest konieczność to już w ogóle bezsens.
benq, zgadzam się w Erze zawsze były wprowadzane gadżety i promocje takie same jak w heyah. Z tym że miało to miejsce zawsze po jakimś czasie.
wydumany 13.02.2008 @ 22:56
ale o co Wam chodzi ? projekt ten został wproowadzony dla ludzi heyah, to Oni będą tym się posługiwać lub nie. To od nich wszystko zależy. Osobiście sam chętnie wypróbowałbym program - na jakiej zasadzie wszystko to działa.
ale mogli to zrobić w inny sposób, przynajmniej te rzeczy które nie wymagają większych kombinacji. np. jeśli chcemy napisać do kogoś w kolorze czerwonym przed smsem wpisaujemy litere 'r' ;] dużo ułatwiłoby to sprawę. Możnaby o wiele szybciej napisać takiego smsa, a nie bawić się w dodatkowe uruchamianie aplikacji.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości