PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > G1 od lutego w Erze [aktualizacja]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/g1-od-lutego-w-erze-aktualizacja-5394.html
QR Code
G1 od lutego w Erze [aktualizacja]

Łukasz Roguski, 19 stycznia 2009, 13:20 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 19 stycznia 2009 o 17:13)
Tagi: Era, HTC, T-Mobile G1

T-Mobile wspólnie z HTC oraz siecią Era ogłoszą dziś po 15.00 , że G1 pierwszy telefon dostępny komercyjnie z system operacyjnym Android będzie dostępny w ofercie sieci Era. W lutym urządzenie trafi do sklepów operatora w specjalnej promocji, wraz z dostępem do Internetu oraz usługami Google - wynika z informacji do jakich dotarł serwis PasjaGSM.pl

Na razie nie są znane szczegóły wspólnej oferty Google, Ery i HTC. Terminal G1 był na wyłączność dostępny w ofercie T-Mobile w USA i Wielkiej Brytanii od października zeszłego roku, a teraz trafi na polski rynek. Urządzenie będzie dostępne w promocji "Era G1 z Google" - ceny jeszcze nie podano.

Więcej na temat urządzenia znajduje się tutaj

Oficjalna informacja prasowa PTC
Jeszcze w lutym br. Polska Telefonia Cyfrowa, jako jedyny operator w Polsce, wprowadzi do sprzedaży pierwszy na świecie telefon pracujący z systemem operacyjnym Android – „Era G1 z Google”.

Telefon pod nazwą T-Mobile G1 oferowany jest na zasadzie wyłączności, przez
T-Mobile w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie odniósł sukces rynkowy. Polska, wraz z 4 innymi państwami (Niemcy, Austria, Czechy, Holandia), znajduje się w grupie krajów, które rozpoczną sprzedaż modelu G1 w pierwszym kwartale 2009 r. Era G1 z Google jest obecnie jedynym na świecie telefonem wyposażonym w system operacyjny Android. Wyróżnia go intuicyjny interfejs użytkownika, szybki dostęp do wyszukiwarki Google i platformy Android Market. Telefon pracuje w technologii HSDPA 7,2 i HSUPA 2,0 pozwalającej na szybką transmisję danych. Wyposażony jest on, m.in., w duży dotykowy ekran, pełną klawiaturę QWERTY, odbiornik GPS, akcelerometr oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpix.

Tylko krok do świata Google

T-Mobile, Google i HTC, producent telefonów, ściśle kooperowały przy zintegrowaniu systemu operacyjnego Android i technologii szybkiej transmisji danych podczas projektowania telefonu G1. Era G1 z Google umożliwia zdalną synchronizację kontaktów i Kalendarza Google™, a także bezpośredni dostęp do wyszukiwarki firmy Google. Przy użyciu ekranu dotykowego można przeglądać i powiększać dowolne fragmenty stron internetowych, kopiować ich zawartość do pliku, czy przesyłać dalej w postaci linku. Wystarczy podwójnie kliknąć na podany na stronie numer telefonu, aby zostać z nim automatycznie połączonym. Możliwość lokalizacji w terenie i korzystanie z usługi Google Maps™ pozwalają odnaleźć szukany adres, hotel, restaurację, czy kino. Aplikacja YouTube™ umożliwia bezpośredni dostęp do tego popularnego serwisu internetowego, gdzie przy jej wykorzystaniu można zamieszczać i oglądać pliki video.

System operacyjny Android jest również znakomitą platformą do komunikacji e-mail. Informacja o otrzymanej wiadomości, za pośrednictwem Google Mail™, jest automatycznie wyświetlana na ekranie telefonu. Użytkownik może również korzystać z innych serwisów internetowych oferujących pocztę e-mail.

Android Market

Posiadacze Era G1 z Google będą mogli korzystać z szerokiej oferty platformy Android Market. Zamieszczonych jest na niej obecnie ponad 700 różnego rodzaju aplikacji, takich jak gry i liczne serwisy, m.in., społecznościowe i informacyjne. Z ich pomocą użytkownicy dostosują wygląd, zawartość i możliwości telefonu do swoich potrzeb. Platforma jest ciągle uzupełniania kolejnymi propozycjami.

Źródło: PasjaGSM.pl, PTC

reklama

Ostatnie opinie internautów

nodzik 5.03.2009 @ 11:45
Zapraszam wszystkich posiadaczy telefonów ERA G1 na forum g1forum.pl w celu wymiany doświadczeń :)

pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości