PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Gadu-Air obniża ceny połączeń

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/gadu-air-obniza-ceny-polaczen-6257.html
QR Code
Gadu-Air obniża ceny połączeń

Łukasz Roguski, 26 lipca 2009, 13:31
Tagi: Gadu-Gadu, GaduAir, promocja, telefonia komórkowa, telekomunikacja

W piątek telefonia komórkowa Gadu-Air wprowadziła nowe atrakcyjne stawki na połączenia. Opłata za minutę spadła do 15 groszy.

Koszt obejmuje połączenia telefoniczne wewnątrz sieci oraz na numery GG i Nagłos (VoIP).

Zmiany dotknęły nie tylko ceny połączeń:

1. Obniżono stawkę za korzystanie z Internetu: od dzisiaj 1 gr za 50 kB (dotychczas za 20 kB)

2. O połowę obniżono cenę pakietu 5MB do 1 zł (dotychczas 2 zł).

3. Obowiązuje bezterminowa promocja "5 gr do Pięciu (5x5)" w ramach usługi Wybrane Numery - użytkownik zapłaci trzykrotnie mniej za połączenie w sieci do 5 wybranych osób.

Źródło: Gazeta.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

chelios 27.07.2009 @ 14:54
to ja chyba wole w popie 10groszy mieć w pakiecie ale do wszystkich w sieci i na stacjonarne niż ograniczać się do piątki. ale z netem trzeba przyznać że zaszaleli.
Snipper 30.07.2009 @ 14:47
A Ja od początku istnienia GaduAir śledzę ich na bieżąco i według mnie to mają bardzo korzystny cennik :)
niezadowolony 25.10.2009 @ 14:55
Mam gaduair od wczoroaj i żałuję. G...o jakiego jeszcze nie miałem. Nie działa net na modemie hsdpa, próba aktywacji GPRSA kodem z telefonu konczy sie informacja o błedzie i prosba o kontakt z BOK. Nie działa opcja zakupu numeru PSTN do usługi nagłos. Konsultatn sugerował uzycie innej przeglądarki ale numeru nie mozna kupić na Operze, Firefoxie i IE8, wiuec na czym jeszcze mam działać. Dzwoniąc z bramki voip miało być 5gr. na stacjonarki a kasuje 29gr. Doladowanie konta karta platnicza (20zł) nie dziala. W koncu po prawie 10h za drugim razem kupiłem doładowanie placac przelewem (50zł) i poszlo OK. Napisalem reklamacje co do transakcji kartą z prosba o zwrot owych 20zł i dopiero wtedy konto cudownie sie doladowalo zaległym doładowaniem sprzed niemal 12h. Ciekawostka jest to ze po doladowaniu za 50 waznosc konta przedluzyla sie do kwietnia ale po doladowaniu zaleglymi 20zł z karty płatniczej waznosc konta skrocila sie do stycznia. Żenada i totalne dno jak na usluge komercyjną.
roshformorg 20.01.2010 @ 00:36
/net na modemie hsdpa dziala ale trzeba odpowiednia skonfigurowac o czym nie jest nigdzie napisane.

Mam Samsung NC10 z hspa z iPlus. profil: Poland(wap.gadu-gadu.pl) APN internet.gadu-gadu.pl haslo,dns i qos - puste a nr telefonu wpisalem *99# - nie wiem co oznacza ale dziala normalnie tylko Orange ma *99**1*1#
nick 20.05.2010 @ 12:49
do kitu

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16