PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z największą w Polsce telewizją internetową ipla

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/gadu-gadu-rozpoczelo-wspolprace-z-najwieksza-w-polsce-telewizja-internetowa-ipla-6826.html
QR Code
Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z największą w Polsce telewizją internetową ipla

Mariusz Burski, 22 grudnia 2009, 10:55
Tagi: Gadu-Gadu, GG Network S.A., Ipla

Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD platformy ipla oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo. Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać bezpłatnie wraz z najnowszą wersją komunikatora GG 10 ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl. Podobnie nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie najpopularniejszego w Polsce komunikatora.

W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w plejerze ipla.

Specyfiką telewizji internetowej ipla jest możliwość oglądania transmisji na żywo oraz plików VOD wraz z przyjaciółmi i innymi widzami. Planowana w przyszłości dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu ma poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD.

Telewizja internetowa ipla umożliwia korzystanie z transmisji na żywo wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy telewizji informacyjnych. To także bogata biblioteka plików VOD licząca kilkadziesiąt materiałów z kategorii rozrywka, sport, wiadomości, seriale, muzyka oraz pełnometrażowe filmy hollywoodzkie.

Odtwarzacz telewizyjny to kolejna multimedialna usługa w GG. Komunikator pozwala również jednym kliknięciem na słuchanie najpopularniejszej platformy radiowej w Polsce – OPEN FM.
Nowe media internetowe – radio OPEN FM i telewizja ipla - doskonale urozmaicają czas spędzony na Gadu-Gadu.


Źródło: Gadu-Gadu

reklama

Ostatnie opinie internautów

xxgu 22.12.2009 @ 17:21
GG - fuj...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości