PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > GaduAir rozdaje bilety na nowy film Woody`ego Allena

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/gaduair-rozdaje-bilety-na-nowy-film-woody-ego-allena-8720.html
QR Code
GaduAir rozdaje bilety na nowy film Woody`ego Allena

Maciej Celmer, 7 marca 2011, 15:11 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 7 marca 2011 o 16:18)
Tagi: GaduAir, Konkurs

Operator sieci GaduAir przygotował dla swoich użytkowników konkurs, w którym do wygrania jest 20 podwójnych zaproszeń na nowy film Woody`ego Allena.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Ile kosztuje SMS do 5 wybranych numerów w GaduAIR?

  • A) 1 gr
  • B) 3 gr
  • C) 5 gr

Odpowiedź:

  • 'FILM A'
  • 'FILM B'
  • 'FILM C'

należy wpisać w tytule maila i wysłać na clubbing@gaduair.pl. W treści maila trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Czas i miejsce projekcji:
10 marca 2011 roku, godz. 18:30
Multikino
al. K.E.N. 60,
Warszawa

Źródło: GaduAir

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 7.03.2011 @ 15:23
Bardzo fajny konkurs GaduAir. Ciekawa prezentacja, przy okazji konkursu, reklamują swe usługi ;)
I właśnie o to chodzi.
Chętnie wziąłbym udział, lecz do Warszawy mam troszeczkę daleko,więc nie będę zajmował miejsca, i pozostawię ten konkurs mieszkańcom Warszawy i okolic ;-)
Powodzenia! ;-)
kamilxy 7.03.2011 @ 15:35
Będę zły i zamieszcze spoiler, dla tych którzy pragną wziąć udział w konkursie. Dla mnie niestety za daleko: )
Odpowiedź znajdziecie tutaj:
http://www.gaduair.pl/promocja/wybrane-numery-za-grosze
pozdrawiam : )
omen 14 7.03.2011 @ 17:03
Można zawsze spróbować, do Warszawy mam ponad 100 km. Ale i tak jest wątpliwe, że mi się uda. No, ale cóż kto nie próbuje ten nie ma. No GaduAir bardzo się stara, nie robi reklam do telewizji, ale i taka inicjatywa może parę klientów przyciągnąć.
Chociaż i tak na pewno nie uda mi się wygrąć to spróbuję co mi szkodzi.
frasier 7.03.2011 @ 17:50
GA czesto rozdaje zaproszenia do kin, takze na FB. Bo ja wiem czy to takie super - nagrody sa wybitnie ograniczone terytorialnie. Juz lepszy bylby telefon raz na jakis czas, lub doladowania. Wtedy kazdy moze skorzystac./b pl zn
Wanda 8.03.2011 @ 08:25
Tak jak piszecie. Trudno zaakceptować ograniczenie promocji do jednego miasta, a co dopiero jednego kina :). Na miejscu Gadu Air zastanowiłabym się, czy nie dać zaproszeń do wykorzystania w dowolnym Multikinie, w dowolnym mieście. Na pewno zainteresowanie byłoby większe.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16