PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > GALAXY S scl dostępny w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/galaxy-s-scl-dostepny-w-polsce-8896.html
QR Code
GALAXY S scl dostępny w Polsce

Maciej Celmer, 29 marca 2011, 12:15
Tagi: Galaxy S, GALAXY S scl, Samsung, specyfikacja

Firma Samsung poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowego smartfona z linii Galaxy. Urządzenie nosi nazwę GALAXY S scl.

Sugerowana cena detaliczna Samsung GALAXY S scl w Polsce wynosi 1499 zł.

Samsung Galaxy S scl (I9003) - specyfikacja techniczna

  • System operacyjny
    Google Android 2.2 (Froyo), processor 1GHz
  • Wyświetlacz
    4.0” WVGA SuperClear LCD
  • Aparat
    5 MPix z autofocusem + VGA do wideorozmów
    Funkcje fotograficzne: stabilizacja obrazu, detekcja uśmiechu, samowyzwalacz, mozaika, zdjęcie panoramiczne.
  • Wideo
    Odtwarzanie i nagrywanie filmów w formacie HD (720p / 30kl/s)
    Obsługiwane formaty wideo: mpeg4, H.264, H.263, H263Sorenson, DivX HD/ XviD, VC-1, 3gp (mp4), WMV (asf), AVI (divx), MKV, FLV
  • Audio
    MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, OGG, AMR-NB, WAV, MID, AC3, IMY,
    FLAC, XMF
  • Funkcje dodatkowe
    Social Hub
    Android Market
    Odbiornik GPS
    Przeglądarka rozszerzonej rzeczywistości (Layar Reality Browser)
    Exchange ActiveSync/SMS/ MMS/ Email
    Czujnik: położenia, zbliżenia, światła, kompas cyfrowy
    Tryb Offline i Brak SIM, Komendy głosowe,
    Czytnik RSS, Widgety, Smart Security
  • Sieć
    2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
    3G (HSDPA 7.2Mbps, HSUPA 5.76Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz
  • Łączność
    Bluetooth 3.0
    USB v2.0 (High-Speed)
    Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Pamięć
    4GB, pamięć zewnętrzna (do 32GB)
  • Wymiary
    64.2 x 123.7 x 10.59 mm, 130 g
  • Bateria
    1650 mAh

Źródło: Samsung

reklama

Ostatnie opinie internautów

Hajdek 29.03.2011 @ 20:03
"Google Android 2.2 (Froyo)" - czy Samsung nigdy się nie nauczy, że w smarthone'ie software jest tak samo ważne jak hardware? Ciągle popełnia ten sam błąd, umieszczając w telefonach stare wersje oprogramowania. Cały czas na tym traci i dopóki nie zacznie odczuwać tego w małych zyskach, to nie zmieni swojego postępowania. No cóż, być może kiedyś będzie postępować inaczej, ale aktualnie się na to nie zapowiada...
Pozdrawiam, Hajdek
dawid9222 29.03.2011 @ 20:29
Ogólnie ten telefon zawiera wszystko co powinien zawierać ;-)
Z zewnątrz ładnie się prezentuje. Ciekawe jak sprawdzi się podczas codziennego użytkowania?
Hajdek 29.03.2011 @ 21:46
@dawid9222 - jak dla mnie sprawdzi się bardzo dobrze, ale ten system pogarsza możliwości telefonu. Po zastosowaniu GingerBread'a, smartphone osiągał by znacznie lepsze wyniki.
Pozdrawiam, Hajdek
test 30.03.2011 @ 10:15
To jest następca Galaxy S i9000 ?
Hajdek 30.03.2011 @ 14:49
@test - nie, następcą Galaxy S jest I9020 (Galaxy 2). Telefon wyposażony będzie w 2-rdzeniowy procesor, o taktowaniu 1,2 Ghz. Scl nie jest flagowym modelem Samsunga.
Pozdrawiam, Hajdek
test 31.03.2011 @ 13:13
a co to za model i9100? To nie jest następca?
Hajdek 31.03.2011 @ 15:41
@test - rzeczywiście. Model podany przeze mnie to Samsung Nexus S. Ich hardware jest bardzo podobne, co było przyczyną mojej pomyłki.
Masz rację - następca Samsunga Galaxy S to I9100.
Pozdrawiam, Hajdek
@Frasier 3.04.2011 @ 08:44
@Hajdek - to jest tzw. cykl produkcyjny. Jeżeli telefony są już wyprodukowane, są już rozsyłane to nie mozna zmieniać ich domyślnego systemu. Przecież chociażby wszystkie instrukcje są do tej wersji Androida, ta wersja jest dokłądnie przebadana itd.
Cami 3.04.2011 @ 11:56
@@Frasier - właśnie, nie zapominajmy o tym, że takie decyzje muszą być przemyślane. Co by było, gdyby któraś z domyślnie instalowanych aplikacji zaczęła źlewsporacować z nową wersją Androida? Zresztą wspomniana kwestia instrukcji wystarczy - co, jeżeli któryś element nagle zacznie wyglądać inaczej niż w książeczce i mało doświadczony klient poczuje sie zagubiony i nie będzie potrafił się odnaleźć?
Zresztą dany model dostają też operatrzy, którzy dodają tam swój "branding" - musi sie to odbyć także wcześniej, przed premierą.
Zakładam, ze przy produkcji takiego telefonu przychodzi dzień, w którym część "softwarowa" jest zamknięta i każde koeljene aktualizacje, które wyjdą po tej dacie nie są uwzzględniane prz "pakowaniu do pudełek". To zrozumiałe, że producent, chociazby dla spokoju w serwisie chce mieć wszystkie apraty w takim samym stanie i konfiguracji, kiedy zjeżdżają z linii produkcyjnej.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16