PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Galaxy Tab dla klientów indywidualnych w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/galaxy-tab-dla-klientow-indywidualnych-w-orange-8054.html
QR Code
Galaxy Tab dla klientów indywidualnych w Orange

Maciej Celmer, 23 listopada 2010, 12:36
Tagi: Galaxy Tab, Orange, Orange Free, Samsung, Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab jest już dostępny w ofercie indywidualnej Orange Free. Urządzenie można nabyć w sklepie internetowym lub w salonie Orange.

Cennik Samsunga Galaxy Tab w różnych ofertach Orange Free:

Cena podana w PLN.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

roki 23.11.2010 @ 12:46
No fajnie, że wprowadzili Galaxy, ceny nie przerażają aż tak bardzo jak się można było spodziewać. Umowa nieco długa, mam wrażenie, że zawsze jak się bierze długą umowę na 30 m-cy to za chwilę pojawiają się promocje, obniżki. No ale to Galaxy. A tak swoją drogą to chyba w Play jest trochę taniej...
balboa 23.11.2010 @ 19:03
roki, nie wiem czy taniej, bo nie porownywalem ofert, ale wydaje mi sie, ze orange ma jednak troche ciekawsza infrastrunkture niz play. ogolnie tablety to fajna sprawa. zobaczymy kiedy orange da zapowiedzianego ipada.
JaceQ 23.11.2010 @ 19:33
Chłopaki te ceny są chyba z kosmosu wzięte przy tych abonamentach. Orange kolejny raz pokazuje, że multimedia nie są zbytnio dla nich ważne.
roki 24.11.2010 @ 09:26
Orange nie da iPada. Witucki nawet się wypowiadał, że nie będzie. Heh dali plany taryfowe dla ipada ale urządzenia nie będzie. oto polityka. a ceny... nie pisałem, że kosmiczne bo jakoś mnie te Polskie sieci już przyzwyczaiły do takich cenników. Ale JaceQ masz rację, z samego tytułu abonamentu na 3 lata powinno być sporo taniej. A teraz wychodzi na to, że za lojalność trzeba płacić.
balboa 25.11.2010 @ 19:52
roki: przeciez w ub. tygodniu rzecznik tp napisal, ze ipad bedzie, to bedzie. a ceny? to pierwsze koty za ploty dopiero. pierwsze oferty na tablety w kraju. jeszcze sie nie raz zmienia. ogolnie jak sie bierze mobilny net (a ten w orange daje rade, nie ma co), to taki gadzet przy okazji jest w porzadku.
to jest przede wszystkim oferta mobilnego netu, tablet jest na drugim miejscu.
wertas 9.12.2010 @ 21:20
operatorom bardziej opłaca się sprzedawać galaxy taba niż ipada, bo ipad może służyć jedynie do internetu co przekłada się na zysk operatora. z galaxy oprócz internetu jest normalne użytkowanie komórki.
daniel 10.12.2010 @ 21:04
orange zrezygnowal z ipada w swojej ofercie, produkt hmm nieodpowiedni na polski rynek

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16