PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Garmin otwiera polski oddział

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/garmin-otwiera-polski-oddzial-7162.html
QR Code
Garmin otwiera polski oddział

Mariusz Burski, 23 lutego 2010, 19:32
Tagi: Garmin, GPS, nawigacja

Garmin International, globalny lider systemów nawigacji satelitarnej, ogłosił otwarcie swojego oddziału w Polsce. Nowy zespół kierowany przez Przemysława Łojka odpowiedzialny będzie za reprezentowanie marki Garmin w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów i obsługi klienta na terenie naszego kraju.

"Garmin od wielu lat pracował na uznanie polskich klientów i osiągnął na tyle znaczącą pozycję, iż zdecydowaliśmy się na otwarcie warszawskiego biura i zwiększenie zaangażowania. Rozszerzenie naszej obecności w Polsce jest zgodne z strategią zintensyfikowania działań na kluczowych rynkach europejskich" – powiedział Dan Bartel, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Dyrektor Zarządzający Garmina w Europie.

Garmin oferuje szerokie portfolio produktów z segmentów: motoryzacyjnego, marine, lotnictwa, turystyki outdoorowej, fitness i telefonii komórkowej. Firma tworzy swoje rozwiązania oparte na technologii GPS z myślą o ułatwianiu codziennego życia, informując użytkowników o ich położeniu i drodze do celu, bez względu czy akurat kierujemy samochodem, czy staramy się osiągnąć zamierzone wyniki na bieżni treningowej.

"Polska jest największym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie potencjał dla tych segmentów jest nadal ogromny. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu warszawskiego biura będziemy bardziej dostępni dla naszych klientów" – dodał Dan Bartel.

Celem firmy w 2010 roku będzie wzmocnienie pozycji na polskim rynku poprzez rozbudowę sieci dystrybucyjnej dla wszystkich kategorii produktów.

"Garmin jest doskonałą marką i ogromnie się cieszę, że mogę kierować jej rozwojem w naszym kraju. Wierzymy, że już pod koniec tego roku Polacy będą nie tylko mówić z entuzjazmem o naszych produktach, ale również coraz częściej ich używać" - powiedział Przemysław Łojek, nowy dyrektor zarządzający Garmin Polska.

"Naszym celem jest zapewnienie polskim klientom satysfakcji i obsługi, którą mogą cieszyć się użytkownicy Garmina na całym świecie. Chcemy być firmą otwartą na dialog zarówno z klientami, jak i partnerami" – dodał Przemysław Łojek.

Garmin powstał 21 lat temu, a za początek firmy uważa się burzę mózgów garstki inżynierów, którzy wspólnie zasiedli przy stoliku do gry w karty. Od tego czasu firma przeszła długą drogę i obecnie jest światowym potentatem opierającym swój sukces na wspólnej pracy tysięcy pracowników. Jednak ciągle cel firmy pozostaje niezmieniony - tworzyć urządzenia nawigacyjne i komunikacyjne, które mają wzbogacać życie ich użytkowników.

Garmin International (NASDAQ: GRMN) jest światowym liderem w dziedzinie systemów nawigacyjnych opartych na technologii GPS wykorzystywanych w transporcie drogowym, lotniczym, żegludze, rekreacji, fitnessie oraz sportach outdoorowych. Centrala firmy mieści się w Olathe (38°52′ N, 94°48′ W) w stanie Kansas, USA. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 8000 inżynierów, projektantów, specjalistów, programistów i serwisantów. Dzięki temu Garmin samodzielnie projektuje, udoskonala i produkuje swoje urządzenia oraz oprogramowanie w swoich centrach i fabrykach w Stanach Zjednoczonych oraz na Tajwanie. Jednocześnie Garmin wspólnie z czołowymi światowymi firmami stale udoskonala rozwiązaniami OEM począwszy od nawigacji samochodowej a skończywszy na zaawansowanych systemach dla firm logistycznych.


Źródło: Garmin

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości