PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Gdyńska firma MASTER TELECOM na targach CeBIT 2008

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/gdynska-firma-master-telecom-na-targach-cebit-2008-3321.html
QR Code
Gdyńska firma MASTER TELECOM na targach CeBIT 2008

Michał Gruszka, 11 lutego 2008, 15:01
Tagi: CeBit, Master Telecom

Udział w największych na świecie targach informatycznych CeBIT to marzenie wielu firm. Targi CeBIT już od ponad 20 lat przyciągają do Hanoweru tysiące wystawców i setki tysięcy odwiedzających. Można tam zobaczyć najnowsze trendy obowiązujące w branży ICT oraz kierunki rozwoju technologii w przyszłości.

Na tegorocznych targach CeBIT 2008 do grona innowacyjnych wystawców w prestiżowej hali Future Park dołączyła gdyńska firma MASTER TELECOM, która zajmuje się projektowaniem oraz realizacją systemów telekomunikacyjnych i internetowych. Systemy te są wykorzystywane w firmach i przedsiębiorstwach, przez operatorów telekomunikacyjnych, a także w edukacji, rozrywce i marketingu elektronicznym. Zespół inżynierów z MASTER TELECOM znalazł w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odpowiednią przestrzeń do prowadzenia prac rozwojowych nad projektami, które w dniach 4-6 marca będą prezentowane europejskiej publiczności (hala 9, stoisko D05). Będą to:

TELEAKADEMIA - portal promujący wdrożenia systemów biznesowej telefonii IP (firmowe IP PBX, Call Center) wraz z kompleksowym programem profesjonalnych szkoleń.
http://www.teleakademia.pl

SERWISOWA.PL - usługowa platforma operatorska usprawniająca komunikację między firmami i klientami.
http://www.serwisowa.pl

QSMaster - autorskie oprogramowanie statystyczne i funkcjonalne dla Call Center.
http://qsmaster.teleakademia.pl

Poprzez udział w branżowych spotkaniach IRC Future Match organizowanych w ramach CeBIT gdyńska firma planuje pozyskać również nowych kontrahentów, partnerów i inwestorów. Celem MASTER TELECOM jest stać się liczącym i rozpoznawalnym ośrodkiem projektowo-wdrożeniowym, dostarczającym nowoczesne rozwiązania komunikacyjne IP teraz również na rynkach europejskich.

reklama

Ostatnie opinie internautów

wezywiusz 11.02.2008 @ 16:44
No popatrz, Polska firma załapała się na CeBIT - gratuluję. Ciekawe jakie jeszcze polskie firmy znajdą swój udział w tak ogromnych targach.
Ciekawi mnie również projekt Teleakademia ;] widać firma kieruje się ku doskonaleniu systemów telekomunikacyjnych. Pytanie jak to wszystko będzie wyglądało za kilka lat, co dobrego opatentują.
benq 11.02.2008 @ 18:43
życzę powodzenia. Polacy jak każdy wie to uparty naród i dążą do tego by osiągnąć to co zaplanują, jednak przy większym wysiłku - rezygnują. Tej firmie udało się wybić ponad wszystkich. Więcej takich potrzebujemy. Niedługo Polska będzie znanym krajem w innych częściach świata, to zapoczątkuje zapewne rywalizację o najlepszą pozycję wśród tych największych firm.
toporek 11.02.2008 @ 22:28
Polska już się rozwija. Polska została zauważona przez takie koncerny jak Samsung, LG, Sharp. Niedługo na rynek wejdzie pewnie jeszcze kilka większych firm. Dzięki czemu koszta sprzętu zmniejszą się - cena ulegnie zmianie, ponieważ będzie odjeta dotychczasowa cena importu.
No ale zdaczamy z tematu. Mowa tutaj o MASTER TELECOM. Gratuluję 'występu' na takich targach. Coś mi się zdaje że w tym roku targi będą naprawdę wyjątkowe - prezentacje technologicznie zaawansowanych nowinek. Microsoft również ma coś w rękawie, a ten mnie najbardziej ciekawi.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości