PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Germanos traci swoje punkty sprzedaży?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/germanos-traci-swoje-punkty-sprzedazy-246.html
QR Code
Germanos traci swoje punkty sprzedaży?

Piotr Baranowski, 3 lutego 2007, 17:25
Tagi: Era, Germanos, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Konkurencyjne sieci sprzedaży usług PTC przesłały frenczyzobiorcom propozycję przejścia pod swoją markę i w dalszym ciągu oferowania usług sieci ERA.

Swoją szansę w odejściu 300 punktów Germanosa z Ery widzi giełdowy Eurotel. Firma będzie chciała teraz przejmować lokalizacje pozostałe po Germanosie, nie przejmując punktów, ale otwierając swoje w tych lokalizacjach, co do tej pory ze względu na dużą konkurencję było niemożliwe.

Tomasz Basiński, członek zarządu Eurotela:

Mogę teraz szukać lokalizacji niemal drzwi w drzwi, co do tej pory nie było możliwe. To jest furtka, która się przed nami otwiera, bo możemy teraz otwierać punkty tam, gdzie do tej pory nie mogliśmy. Teraz mamy jakby drugą, równoległą możliwość rozwoju organicznego, bo mamy możliwość otwierać punkty tam gdzie ich nie było.
reklama

Ostatnie opinie internautów

jasny 4.02.2007 @ 21:42
Zastanawia mnie czemu germanos ma tracić swoje punkty jeśli stał się udziałowcem w p4 a raczej w PLAY-u i punkty będą potrzebne do sprzedaży tej właśnie sieci.
Piotrek 5.02.2007 @ 00:09
Dlatego, że Germanos nie jest właścicielem tych punktów. Ma jedynie podpisane umowy z właścicielami (tzw. franczyzobiorcami) i świadczą oni usługi pod marką Germanos.
LONGinus 8.02.2007 @ 23:02
BRAWO i to jest to na co czekałem na to ze ludzie zostana z PTC u innych agentów bo kto przy zdrowych zmysłach pójdzie w niepewność w nowego operatora punkty i doświadczenie należą do podmiotów czyli podwykonawców więc co najmniej 80 % współpracujacych z Germanos i z MPT zostanie z PTC maja swoich klientów od lat i ich obsługują a nie ma takiej mozliwości aby PLAY przejmował klientów innych operatorów prze pierwsze dwa lub trzy lata zanim ludzie poznają operatora zakres usług i zakres sieci bo narazie siec jest daremna w UMTS nie działa a w GSM kozysta z sieci PLUS który i tak jak sam dla siebie nie jest za dobry , GERMANOS był za cwany i dobrze że sie tak stało ludzie przetrzymaja kryzys i zaczną od nowa z innym napewno lepszym agentem niz GERMANOS bo tylko ci co współpracowali z GERMANOSEM wiedzą jaki to był kwas a nie mogli sie uwolnić bo tak to wybikało z umowy a teraz PTC dało taka mozliwość spokojnego przejścia do innych agentów

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 11 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12