PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger 3.2.3 dla Bialegostoku.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-3-2-3-dla-bialegostoku-1738.html
QR Code
Ginger 3.2.3 dla Bialegostoku.

Michał Małecki, 1 września 2007, 00:17
Tagi: Ginger

Ginger 3.2.3 zawiera całoroczny rozkład jazdy, obowiązujący od 3.IX.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji powoduje wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

bert 6.09.2007 @ 22:51
Mały problem mam.
Mam w telefonie ginger-a wersja 3.2.3 (Białystok)od 2 września
Właśnie wracałem autobusem linii nr 19 przystanek NR: 20 - Boh.M.Cassino, B.M.CASSINO/DW.PKS

w aplikacji godziny odjazdu to : 22 5 , 20 i 51
natomiast na stronie i w rzeczywistości
http://www.wtm.bialystok.pl/rozklad.asp?nrl=19&inw=57&kier=100

z innymi liniami mam to samo.
@Michał Małecki 8.09.2007 @ 01:02
bert - Porownałem podana przez Ciebie stronę i odjazdy są dokladnie takie same - nie potrafię wytłumaczyć w jaki sposób masz poprawną aplikację (powinna byc ważna od 3.9 a nie 2.9 ale myśle że to literówka) a dostajesz inne informacje. Czy moglbyś sporawdzić jeszcze raz, ew. podac inne przyklady
Natomiast jest faktem że Ginger podaje w niektorych miejscach niepoprawne legendy (tak jak w linii 19) - jest to wina blędnego rozkladu jazdy ktory dostalismy, czekamy na poprawioną wersję
Matys 9.09.2007 @ 15:10
Też miałem podobną sytuacje co Bert tyle przed wakacjami. Zrobiłem "uaktualnij", aplikacja teoretycznie uaktualniła się a były rozbieżności, które reklamowałem u źródła. Po usunięciu z telefonu uaktualnionej aplikacji i ściągnięciu nowej wersji było już ok. Polecam zrobić to samo.
bosyman 15.09.2007 @ 22:01
wgralem rozklad do swojego PDA. Problem jest taki ze rozklady podaje z 1 dniowym wyprzedzeniem, np. w piatek podaje rozklad na sobote, a w sobote na świeta itd. Zeby znac rozklad musze cofac date. sprwdzcie, czy nie macie buga w tym odnosnie powiazania dat z dniami tygodnia.
@Michał Małecki 16.09.2007 @ 06:09
bosyman - obawiam się że to wada PDA; wprowadź po prostu w ustawieniu zegarka przesunięcie -24:00 i powinno działać
bosyman 18.09.2007 @ 13:41
Wgralem najnowsza wersje -stara wyrzucilem. zmienilem date i jak na razie jest ok. Dzieki
jao 22.11.2008 @ 16:42
jak zainstalowac gingera na samsungu sgh-e530
jao 22.11.2008 @ 16:43
iak zainstalowac gingera na samsungu sgh-e530

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16