PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - letni rozkład jazdy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-letni-rozklad-jazdy-10173.html
QR Code
Ginger - letni rozkład jazdy

Michał Małecki, 1 lipca 2013, 07:14
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.50 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/07/2013 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

emprzyb 1.07.2013 @ 15:49
nadal są błędy - np. linia nr 7 jedzie z Zawad na Ogrody 59 min. według internetu 35 min. nie sprawdzałem godzin odjazdów. Plik zawsze miał koło 60 kB ten ma 150??
emprzyb 1.07.2013 @ 15:56
niestety godziny odjazdów linii 7 eż się nie zgadzają
radked 1.07.2013 @ 16:20
Linia 93 też nie pasuje wyjazdy w kierunku górczyna z wieża rtv a napewno po godz 7 nie są zgodne z rozkładem
MARCIN 1.07.2013 @ 16:33
TA WERSJA MA BŁĘDY. NIE INSTALUJCIE JEJ. WKRÓTCE POJAWI SIĘ WERSJA POPRAWIONA
agi 1.07.2013 @ 17:31
niby nowa wersja, a nawet w "o ginger" jest opisane, że od 30 czerwca, a nie od 1 lipca...nie ma zmian na trasach 14,18 itd. itp.
A. Kierski 1.07.2013 @ 17:53
również brak aktualizacji linii 95
Maniuś Dziadek 1.07.2013 @ 18:49
Dlaczego się tak rozdrabniacie na poszczególne linie, po prostu cały Ginger jest do du...żego pojemnika na śmieci i wywiezienia przez "Remondis" na śmieci.
@Michał Małecki 1.07.2013 @ 18:55
Bardzo przepraszam za problemy, porównałem rozkłady 12 i 3, najnowsza wersja jest już wreszcie poprawna.
Rozmiar także wrócił do poprawnego rozmiaru,

@Maniuś Dziadek - zawsze proszę o dokładny problem w rozkładzie, żeby ręcznie nie porównywać przystanku po przystanku, bo zwykle trafiam na te rozkłady które się nie zmieniły. Dlatego takie rozdrabnianie się jest bardzo dobre i serdecznie za nie dziękuje!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16