PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowa funkcja i poprawiony rozkład Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowa-funkcja-i-poprawiony-rozklad-poznania-7353.html
QR Code
Ginger - nowa funkcja i poprawiony rozkład Poznania

Michał Małecki, 13 kwietnia 2010, 05:00
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.4 zawiera poprawiony rozkład lini 46 w Poznaniu.
Dodaliśmy również nową funkcję - listę dostępnych linii, dostępną w opcjach na pierwszym ekranie. Kilka innych funkcji zostało poprawionych co powinno zaowocować szybszym działaniem aplikacji i mniejszym zużyciem pamięci.

Chcialibyśmy rónież wyjśc z propozycją następującej, drobnej zmiany. Otóż uważamy że bardziej naturalnym zachowaniem komendy "Wróć" na ekranie rozkładu jazdy, jest powrót do listy przystanków, nie do ekranu początkowego. Bardzo prosimy o komentarze za lub przeciw takiej zmianie.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

xsunny 13.04.2010 @ 08:28
Cyt.: "Chcialibyśmy rónież wyjśc z propozycją następującej, drobnej zmiany. Otóż uważamy że bardziej naturalnym zachowaniem komendy "Wróć" na ekranie rozkładu jazdy, jest powrót do listy przystanków, nie do ekranu początkowego. Bardzo prosimy o komentarze za lub przeciw takiej zmianie."

TO JEST REWELACYJNY POMYSŁ!
Zawsze mnie to denerwowało i zastanawiałam się, dlaczego jest to rozwiązane właśnie w taki "nienaturalny" sposób. Myślę, że WSZYSCY użytkownicy Gingera zgodzą się ze mną. Także zmieniajcie tę funkcję śmiało i jak najszybciej :)!
bajabongo 13.04.2010 @ 11:53
Ja również przychylam sie do tej propozycji żeby wracac do listy przystanków.
Voytash 13.04.2010 @ 12:27
Zaraz zacznę testować nowego Gingera ale już teraz mogę powiedzieć, że opisana przez Was zmiana bardzo przypadła mi do gustu - zawsze strasznie mnie irytowało, że - w przypadku wyboru złego przystanku - muszę "bawić się" w wybieranie wszystkiego od początku.


Chciałbym również zaproponować następującą zmianę:

Wiele nowszych modeli telefonów posiada funkcję minimalizacji aplikacji (w przypadku Sony Ericssonów możliwość ta pojawia się przy dłuższym wciśnięciu przycisku "Cofnij" podczas gdy mamy włączoną aplikację).
Niestety, podczas gdy mamy włączony rozkład jazdy danej linii i wciśniemy dłużej owy przycisk, pierwsze co następuje to cofnięcie do menu wpisania linii (teraz najprawdopodobniej do listy przystanków) - nie da się tego uniknąć, nie można przy dłuższym wciśnięciu po prostu zminimalizować aplikacji BEZ cofania do jakiegokolwiek innego menu, innego od samego rozkładu jazdy. Tak więc gdyby dało się z tym coś zrobić - dla mnie - Ginger byłby idealny. ;)

Pozdrawiam.
Auermann 13.04.2010 @ 21:16
Absolutnie komenda wróć, powinna wracać do przystanków, a nie do menu początkowego, do tego trzeba by wymyślić jakąś inną komendę. Byle by się nie okazało na końcu, że powrót do głównego menu jest utrudniony i trzeba go szukać po całym programie. Propozycja jest niemal rewolucyjna, dlaczego nie było tak od początku?
grigor 13.04.2010 @ 23:35
komenda wróc - jak najbardziej jestem za. a za powrót do głównego menu może odpowiadać podmenu w opcjach...

dariuszz94 15.04.2010 @ 16:34
jestem za stworzeniem komendy Wróć - nie jest to ani głupi, ani też zły pomysł
Marek 15.04.2010 @ 20:40
Panie Michale (Małecki)
Przed chwilą wgrałem Gingera 3.4.4 mając nadzieję na owe ułatwienia. Jednakże nie wiem dlaczego tak się dzieje, jak napiszę za chwilę.
Chodzi o to, że np. po wybraniu linii 4, kierunek Połabska, przystanek Stomil owszem - pojawia się żądany rozkład, jednakże po wciśnięciu "Wróć" program wraca... do wyboru linii... Chyba nie takie były założenia... Proszę zobaczyć, co jest nie tak.
Pozdrawiam
Mułek 16.04.2010 @ 16:43
Cytat: "Chcielibyśmy również wyjść z propozycją następującej, drobnej zmiany. Otóż uważamy że bardziej naturalnym zachowaniem komendy "Wróć" na ekranie rozkładu jazdy, jest powrót do listy przystanków, nie do ekranu początkowego. Bardzo prosimy o komentarze za lub przeciw takiej zmianie."

jestem jak najbardziej za taką zmianą
koza 19.04.2010 @ 14:18
Pomysl z nowa funkcjonalnoscia komendy wróc godny uwagi.
Mulek - dzieje sie tak bo to dopiero propozycja - nowej funkcjonalnosci nie ma jeszcze w programie. Tak ja to rozumiem. U mnie jest podobnie.
koza 19.04.2010 @ 14:20
Powyzszy post to nawiazanie do opinii Marka - nie Mulka. ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16