PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Białegostoku

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-bialegostoku-2607.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Białegostoku

Michał Małecki, 20 listopada 2007, 05:13
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 20.XI w Białymstoku.

Rozkład uwzględnia zmiany w rozkładzie jazdy linii: 1, 2, 8, 11, 12, 17, 18, 21, 23, 100, 101, 103, 21N.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

dalia 20.11.2007 @ 20:33
Jest problem, sciagniety rozklad nie zgadza sie we wszystkich momentach.
jaca1410 20.11.2007 @ 22:16
prosze napisac co sie nie zgadza
dalia 21.11.2007 @ 08:15
Z tego co zauwazylam, jest rozminiecie godzinowe w kilku miejscach w autobusach linii 2 i 18.Co innego jest w zwyklym rozkladzie, a co innego w ginger.
Michal 22.11.2007 @ 21:21
W wersji 3.2.7 rozkład linii 18 nie zgadza się z tym co jest na stronie. Są różnice w planach, sprawdzałem kilka przystanków ( Chełmońskiego 88, Rzeka Biała )
Michał Małecki 24.11.2007 @ 18:42
Przekazalismy problem do przewoznika - rozklad nam dostarczony zawiera opisane tutaj bledy. Dziekuje za czujnosc!!
bkm_białystok 25.11.2007 @ 13:18
Dalia wspomina o bledach na 2.
Na którym przystanku ?
18 jest niepoprawna. W poniedzialek sprawdze dlaczego.
MieszkaniecDojlidG 25.11.2007 @ 19:54
Do tej pory czekamy o zmiane czestotliwosci kursowania autobusow lini 15 i 19 do dojlid gornych. Mieszkancy osiedla sa zbulwersowani mala iloscia autobusow na tak duze osiedle. Kilkakrotnie zostaly skladane podania oraz zapytania telefoniczne o zwieksze ilosci autobusow. Kiedy zostana spelnione nasze prosby i oczekiwania???
Madzia 26.11.2007 @ 13:21
Kiedy będzie poprawny rozkład jazdy autobusów linii 18 ???
dalia 26.11.2007 @ 14:09
A jednak 2 jest w porzadku, to ja sie pomylilam.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16