PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Białegostoku

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-bialegostoku-7769.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Białegostoku

Michał Małecki, 31 sierpnia 2010, 14:19 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 31 sierpnia 2010 o 16:11)
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.10 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 1 września w Białymstoku.
Nowa wersja uwzględnia również usprawnienia w nawigacji - przycisk "Wróć" z ekranu rozkładu jazdy cofa się do listy przystanków, a nie tak jak dotychczas do ekranu początkowego.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Ze względu na zmiany w rozkładzie jazdy, wielkość aplikacji Ginger przekroczyła 65 kB. Może to spowodować problemy w instalacji na niektórych modelach telefonów. W tym przypadku prosimy o zainstalowanie dwóch oddzielnych aplikacji - GT1 oraz GT2. Zmiany w rozkładzie jazdy są również dostępne dla testowej Ginger Android. Wystarczy ponownie wybrać miasto Białystok a aplikacja ściągnie nowy rozkład jazdy.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download.
Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Robin 1.09.2010 @ 08:12
to stara wersja
Kowloon 1.09.2010 @ 17:11
Dobra!
zzzzzzzz 2.09.2010 @ 08:07
spoko, ale w ogóle nie mogę tego odtworzyć :/
koma 2.09.2010 @ 17:27
Ten rozkład w gingerze zawiera błędy i jest chyba z wakacji...
Proszę o naprawienie błędu.
djhvr 2.09.2010 @ 20:29
oczywiście że nie działa, mimo pobierania przez kabel i instalowania przez komputer plik pobiera się i tak przez WAP, a poza tym nie da sie przesłać przez bluetooth, wyświetla że wersja jest nieprawidłowa
prosimy o naprawienie błędu
Tomek 4.09.2010 @ 11:09
Aplikacja nie reaguje na zmiane godziny. Po sciagnieciu o 11 chcialem sprawdzic rozklad i pokazalo mi najblizszy odjazd po 21. Ustawilem godzine to pokazalo mi kurs po 8. Prosze to poprawic.
emax 5.09.2010 @ 14:18
@Tomek, a gdzie Ty godzinę ustawiasz? W opcjach telefonu czy aplikacji? Ja nie ustawiam żadnej godziny w opcjach aplikacji i najbliższe kursy pokazuje dobrze względem godziny z telefonu.
@Michał Małecki 7.09.2010 @ 04:47
Dzień dobry,
porównałem rozkłady lini 9 i 25, nie mogą znaleźć rożnicy między danymi na stronie
http://www.komunikacja.bialystok.pl
a Ginger. Bardzo prosiłbym o konkretne przykłady.
Pozdrawiam
jacek 9.10.2010 @ 16:01
jak sciadnac ginger na lg gt 540
Andrews 5.12.2010 @ 22:14
u mnie na Nokii E71 oraz SE k-750i dziala wszystko jak nalezy. Pozdrawiam tworcow Ginger i dziekuje za aplikacjr i gratuluje "Pasji" w jej konstruowaniu i udostepnianiu! :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16