PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10018.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 31 stycznia 2012, 19:53
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.6 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/02/2012 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 57, 60, 74, 82, 93, 241, 313, 602, 603, 651, 610, 611, 614.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

piko 31.01.2012 @ 22:06
czy wiadomo kiedy będą w ginger rozkłady wszystkich linii ztm? :/ może jakoś możemy pomóc pisząc do ztm?
@martamarta 1.02.2012 @ 14:36
Cały czas czekamy na odpowiedź z ZTM. To od ZTM zależy, czy Ginger będzie posiadała wszystkie linie
piko 3.02.2012 @ 20:57
Może warto by użytkownicy ginger napisali do ztm z zapytaniem? ja już takie wysłałem, jedno pewnie nie zdziała nic, ale może jak więcej ludzi poruszy temat w mailu do ztm czy inny sposób to pomoże?
Mguel 13.02.2012 @ 08:41
Nie ma 702, nie ma imprezy! :( Piszę do ZTM...
Bartek 17.02.2012 @ 14:29
Gdzie mogę znaleść Ginger na androida na xperie X10 mino pro
Ja tej 18.02.2012 @ 00:32
A co ze zmiana trasy T1 i T2? przecież teraz je mozna pieszo wyprzedzic idąc do Matejki... Inna trasa a rozklad bez zmian?
rob 19.02.2012 @ 21:52
witam wszystkich mam następujące pytanie czy ginger będzie funkcjonować na Nokii c3 bo nie ma jej w wykazie na stronie/
martamarta 27.02.2012 @ 15:42
Bartek, Ginger dostępna jest w sklepach. Możesz ją również pobrać wpisując adres www z linkiem aplikacji w swojej przeglądarce w telefonie bądź "tradycyjnie" za pomocą kabla
martamarta 27.02.2012 @ 15:43
rob - nie wszystkie telefony znalazły się w wykazie, w każdym razie nie powinieneś mieć problemów z instalacją. Ginger dostępna jest w sklepach. Możesz ją również pobrać wpisując adres www z linkiem aplikacji w swojej przeglądarce w telefonie bądź "tradycyjnie" za pomocą kabla

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16