PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10043.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 31 marca 2012, 11:48 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 6 kwietnia 2012 o 21:31)
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.9 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/04/2012 w Poznaniu, uwzględniający zmiany linii 616.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

jaaa 3.04.2012 @ 22:45
co z możliwością stworzenia rozkładów w czytelnym dla Ginger formacie na własną rękę?
lubonianin 4.04.2012 @ 21:22
widze ze luboń nadal w odstawce
wood 11.04.2012 @ 00:28
CHCEMY WSZYSTKICH LINI ztm !! a nie tylko MPK! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
martin 14.04.2012 @ 10:28
a dlaczego nie ma rozkładu obowiązującego od dzisiaj???
Michael 14.04.2012 @ 10:49
Chciałbym zwrócić uwagę, że dla Poznania jest już nowy Rozkład jazdy (od: 2012-04-14) i uwzględnia on bardzo wiele zmian w komunikacji miejskiej na cały miesiąc w związku z zamknięciem pewnych ulic.
Przemo 15.04.2012 @ 10:43
Panie Michale Małecki, czemu nie możemy się doczekać rozkładów dla pozostałych linii ZTM? Dlaczego brak aktualnego rozkładu dla Poznania? Zwalanie winy na przewoźników to żadne wytłumaczenie, ponieważ w programie jakdojade.pl są dostępne wszystkie linie, natomiast w mobileMPK jest aktualny rozkład uwzględniający zmiany z 14 kwietnia. Moje zdanie jest takie: albo coś się robi porządnie albo wcale. Nie ma znaczenia czy otrzymuje Pan jakieś dofinansowanie od ZTM czy czerpie tylko zyski z reklam na swojej stronie - tworzenie rozkładu rekomendowanego przez MPK I ZTM to pewna odpowiedzialność, ponieważ użytkownik zakłada, że rozkład jest zawsze aktualny. Jeśli sobie Pan z tym nie radzi, proszę o zgłoszenie do MPK wniosku o usunięcie z ich strony linka do Gingera. Pozdrawiam
Bartez 15.04.2012 @ 11:15
Mam pytanie. Kiedy będzie nowy rozkład obowiązujący od 14.04.12 w poznaniu???
@Michał Małecki 15.04.2012 @ 11:21
Już jest aktualny rozkład jazdy w Poznaniu

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Epic React... 19.04.2018, 09:31