PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10059.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 14 maja 2012, 19:22
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.11 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 15/05/2012 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

piko 14.05.2012 @ 19:35
a co ze zmianami w luboniu z innymi rozkładami ztm w końcu?
kornel 14.05.2012 @ 23:24
super... nieustannie te same braki. Czy naprawdę tak trudno się dogadać z ZTM i innymi przewoźnikami?
??? 15.05.2012 @ 18:29
a co w rozkładzie robi 15?! przecież jest zawieszona!
agatka22 19.05.2012 @ 16:16
Czy tak trudno jest uaktualnić Gingera. Nie ma zmiany w kursach. Jechałam dzisiaj 12 i zdziwiłam sie, że zmienił trasę. Skąd mam sie tego dowiedzieć jak nawet w internecie nie ma zmiany?
jaaa 20.05.2012 @ 10:57
Są w internecie informacje o objazdach, z powodu wymiany zwrotnicy koło Browaru. Potrwają tylko 2 dni (weekend), więc nie ma sensu aktualizować Ginger dla tak krótkiego okresu. I zamiast wrzucać zirytowane myśli, lepiej podziękować autorowi za jego DARMOWĄ pracę i walkę z wiatrakami jakimi są MPK i ZTM.
mario 20.05.2012 @ 20:13
@22agatka: wystarczyło poczytać wcześniej : http://www.mpk.poznan.pl/komunikaty/280-krolowej-jadwigi-wymiana-zwrotnicy
bioo 25.05.2012 @ 09:15
owszem, to miło że ktoś z własnej woli to robi, za to należą się podziękowania. I owszem, należy wylewać frustracje i żale, że nie ma innych rozkladów aktualnych - tylko że nie do osoby która robi aktualizacje, tylko do tych idiotów co nie chcą tego zrobić żeby kolega mógł to przerzucić na Gingera Nam.
neko 29.05.2012 @ 15:31
kurcze znowu mi wyskakuje "błąd instalacji":/
Ada 30.05.2012 @ 13:37
Czy można liczyć na nowy rozkład, ważny od 30 maja? tramwaj 15 i autobusy 82, 91, 93, 95 zmieniły trasy!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09