PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10071.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 2 lipca 2012, 00:41
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.14 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/07/2012 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Bez 2.07.2012 @ 06:49
Kiedy możemy spodziewać się aktualizacji rozkładu dla Białegostoku?
piko 2.07.2012 @ 07:51
czy z rozkładem dla lubonia i linii z komornik i kombusa coś w końcu się uda? :/
eLeM 2.07.2012 @ 09:54
Prośba o sprawdzenie rozkładu linii 603. Są spore różnice między gingerem a rozkładem jazdy na stronach ZTMu.
mario 2.07.2012 @ 11:29
@eLeM: podziękuj zatem ZTMowi, bo to nie on daje rozkłady, a MPK
janusz20006 2.07.2012 @ 11:58
dzień dobry pisze z prośba o aktualizacje rozkładu jazdy na linie 313 gminy czerwonak ponieważ sa różnice miedzy gingerem a rozkładem jazdy
korbik 2.07.2012 @ 17:28
aplikacja przy transporcie aglomeracyjnym stała się bezużyteczna ;/ spore braki w rozkładach :(
Mike 3.07.2012 @ 12:28
Czy mógłbym prosić o aplikacje Android działającą na HTC Wildfire? Obecna wersja nie jest kompatybilna z tym telefonem. Dziękuję
Tola 3.07.2012 @ 23:00
Rozkład dla Lubonia jest zaktualizowany i podany na stronie ztmu, a tutaj czemu jest stary? Doszło juz do tego, że ściągam obrazki rozkładów dla przystanków z internetu, bo ginger od pażdziernika 2011 jest bezużyteczny jeżli chodzi o Luboń i Komorniki a wszelkie nasze prośby są ignorowane. I tak wiem, jak nie chcę to nie musze korzystać. :/
Anna 7.07.2012 @ 14:05
@korbik - nie chcesz nie używaj, ale pozwól innym mieć pozytywne opinie o programie.

@Tola - problem wałkowany tu setki razy. Jak chcesz by Twoje prośby nie szły na marne i nie byly ignorowane, to kieruj je do właściwego adresata. Informuję Cię jeśli nadal o tym nie wiesz, że autor programu nim nie jest!
korbik 8.07.2012 @ 21:24
@Anna - pozytywne opinie można wyrażać tylko na liniach typowo miejskich. Transport w Poznaniu jest już nieco bardziej zintegrowany i tu z rozkładami jest totalna lipa. Problem wałkowany setki razy i nikt nic z tym nie robi. Wielu z nas pisało w tej sprawie do ZTM-u.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16