PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10073.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 7 lipca 2012, 10:36
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.15 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 06/07/2012 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 26 i 60.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Przemek 7.07.2012 @ 11:11
Fajnie, ze tak to jest aktualizowane. Ale dlaczego nadal jest nieaktualny rozkład Translubu i brakuje ZUK Komorniki i kombus? ;(
Anna 7.07.2012 @ 13:32
Przemek, może zamiast ciągle aktualizować i narzekać doczytasz w końcu raz a porządnie i ZAPAMIĘTASZ na zawsze dlaczego? Tak będzie prościej i szybciej, i dla Ciebie i dla nas i dla Michała.
piko 7.07.2012 @ 22:02
wszyscy wiemy jak jest, ale tkwimy w miejscu od długiego czasu, coś by trzeba w końcu wymyśleć
martin 8.07.2012 @ 20:43
@piko: tu nie ma co myśleć, tu trzeba działać. W ostatni poniedziałek, moja znajoma napisała maila do Transkomu (cytuję):
"witam!
zwracam się do Państwa z zapytaniem: czy rozkłady są przesyłane do twórcy aplikacji Ginger?
na swojej stronie powołujecie się Państwo na fakt, że "Aplikację Ginger z aktualnymi rozkładami jazdy można pobrać ze strony: http://ginger.pasjagsm.pl/pl/download/poznan-1/". Z tym, że najnowszy program oferuje "rozkład jazdy obowiązujący od (...) 27/04/2011 w Czerwonaku", a na Państwa stronie ostatni rozkład jest "obowiązujący od 01.04.2012 r."
Twórca pisze, że wina leży po stronie przewoźnika, dlatego pytam: kiedy będą dosłane AKTUALNE dane?


z poważaniem
Agnieszka"

oczywiście odpowiedzi żadnej... ehhh
piko 9.07.2012 @ 08:30
@martin: z podobnym zapytaniem skierowałem się do translubu i też żadnej odpowiedzi. Jedyne co to dostałem lakoniczną odpowiedź z ztm, że "układają" współpracę z ginger, czyli czytaj nic nie robią....
W piątek napisałem mail na alarm wtk w tej sprawie, ale pewnie sprawą się nie zajmą...
Przemek 9.07.2012 @ 15:54
Nie zamierzam niczego "zapamiętywać na zawsze". Sam napisałem do ZTM i odpowiedzieli.
Ale postępu brak.
Na pewno będę nękał od czasu do czasu różne czynniki.
A tak na marginesie to sam rozkład jest do bani bo np linia "75" od 4 lat nie ma zmienionego rozkładu i ma się nijak do reszty linii. Często jest tak, że z pętli Dębiec o tej samej godzinie odjeżdżają 3 linie a potem 15 minut nic.
Urzędasy biorą kasę , mają opłacony ZUS i nie robią co do nich należy.
Anna 9.07.2012 @ 21:53
Nie ma sensu pisać do ZTMu, bo równie dobrze możecie gadać do szafy ;-)

Wrzućcie temat lokalnym dziennikarzom z Wyborczej i My Poznaniacy, to wyjdzie może jakiś artykuł i ruszą się wtedy te urzędnicze spasione d**ska.
martin 27.07.2012 @ 23:09
Kiedy będzie nowy rozkład obowiązujący od 28.07.? Szykują się wielkie zmiany...
Pozdrawiam
ang 18.09.2012 @ 11:06
fajnie by było jakby szło dodać linie wirażbusu

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16