PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10077.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 28 lipca 2012, 16:49
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.16 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 27/07/2012 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 1, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 26, 60, T2 i T5.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

piko 28.07.2012 @ 17:24
z tym luboniem i resztą ztm to pewnie dalej nic nie będzie?
grzegi 29.07.2012 @ 01:43
podpisuję się pod pytaniem. Luboń wielce nieaktualny.
hanoi 30.07.2012 @ 00:23
poprosimy komorniki! 701, 702 itp.! Albo chociaż wersję edytowalną, żeby można było samemu wprowadzić rozkład, umiarkowani programiści sobie szybko z tym poradzą :-) Dziękujemy za Gingera :)
blablabla 30.07.2012 @ 10:41
po co piszecie takie bezsensowne komentarze typu 'a lubon i reszta' skoro i tak nigdy nic z tego ni bedzie? ogarnijcie sie w koncu ludzie...
marekp59 5.08.2012 @ 12:24
Witam Mam problem z zainstalowaniem aktualnego Gingera na Poznań. Dotychczas jak się łączyłem z Gingerem dostawałem info ze jest nowa wersja i czy mam zaaktualizowac natomiast teraz nie otrzymałem takiej informacji. Odinstalowałem wersje Gingera z 7 lipca i zainstalowałem ponownie licząc na aktualnego Gingera i okazało się ze zainstalowało mi ponownie starego Gingera a próba aktualizacji z poziomu Aplikacji Ginger konczy sie komunikatem " masz aktualny rozkład " co nie jest prawdą Mam IPHONE 4 S

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09