PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10087.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 5 października 2012, 06:52
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.22 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/10/2012 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 78.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Michał Małecki 5.11.2012 @ 22:29
@Monter, nie nazywałbym łapaniem wielu srok utrzymywanie zaledwie kilku miast. Proces jest w pełni zautomatyzowany i zajmuje kilka minut od początku do końca. Z Poznania w 95% przypadków dostajemy rozkład wcześniej w wewnętrznym formacie. Niestety czasami o nas zapominają i nie mamy innego wyjścia niż czekać. Jeśli będzie się to zdarzało zaczęsto, zaczniemy parsować ich strony html.
Nie wiem na jakiej podstawie piszesz o zaniedbywaniu - tak jak pisałem opóźnienia są rzadkie i zdarzają się od samego początku.
@Michał Małecki 5.11.2012 @ 22:33
Niestety na windows phone w tej chwili nie planujemy aplikacji
Me-Wjo 6.11.2012 @ 22:08
Info ze strony mpk z wczoraj z 9:26
"Ginger tworzy osobna firma, otrzymują rozkłady w tym samym czasie, w którym wgrywamy je na stronę internetową. Skontaktujemy się z nimi w tej sprawie"
Me-Mjo 6.11.2012 @ 22:12
miało być Me-Who :P
Me-Who 6.11.2012 @ 22:13
Przepraszam za spam... chodziło mi o profil mpk na facebooku
@Michał Małecki 6.11.2012 @ 23:19
Dobry wieczór,
dostaliśmy rozkład poznański kilka godzin temu, po kilku prośbach do mpk, niestety jest w całkowicie nowym formacie. Zrobimy wszystko żeby szybko się do niego dostosować, mam nadzieję że w środę wieczorem problem będzie rozwiązany.
Monter 9.11.2012 @ 12:28
@Michał Małecki - napisałem tam, że "wydaje się być zaniedbywana", na podstawie braku aktualizacji. Po ilości lamentów i pytań widać, że aplikacji używa wiele osób. Jeżeli zostało to źle odebrane, to przepraszam.
Ale sprawę tego, co napisało MPK a cytuje wyżej @Me-Who proponuję wyjaśnić na szczeblu kierowniczym tej instytucji, skoro prawda jest zupełnie inna, bo trzeba czekać i się prosić. Wiele osób nie ma zapewne świadomości jak ta współpraca na prawdę wygląda - może warto też na FB napisać co i jak lub zaprosić ludzi do poczytania sobie tutaj jak sprawa faktycznie wygląda.
Pozdrawiam.
PS. Na stronie jest wersja 3.5.23 a pobiera się 3.5.24

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16