PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10129.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 2 marca 2013, 00:17
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.37 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/03/2013 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

poz 2.03.2013 @ 03:34
kiedy bedzie dostepna aktualizacja ginger..są zmiany na liniach nocnych a uwas nie.
Sandra 2.03.2013 @ 03:36
252 nocny zmienił trasę jedzie z kaczej przez Mrągowską pózniej już po dawnej trasie kopernika.
Bartek007 2.03.2013 @ 09:40
Proszę o zmianę tego ginger, gdyż linia nocna 238 będzie dojeżdżać do Franowa !!!! Zły mają państwo rozkład!!!
piko 2.03.2013 @ 14:25
przyłączam się do pozostałych, brak uwzględnienia zmian jakie weszły w nocy z 1 na 2 marca na liniach nocnych. Poza tym prosiłbym o info czy pozostałe rozkłady ztm poznań w końcu będą w ginger bądź czy prowadzone są rozmowy na ten temat z ztm.
mario 2.03.2013 @ 22:26
@piko: rozmowy z ZTM to walka z wiatrakami. Można do nich pisać, opieprzyć, zwrócić uwagę, prosić... a oni mają to wszystko gdzieś. Też chciałbym, żeby ZTM się za to zabrał, bo przejął całą komunikację (także Suchy Las, Luboń...) a nic nie robi, by było lepiej - nie chodzi tu tylko o udostępnianie rozkładów Panu Michałowi... Pozdrawiam
piko 2.03.2013 @ 23:07
@mario: zgadzam się z Tobą, że ztm jest jaki jest.... sam do nich napisałem w tej sprawie jakiś czas temu i chyba po miesiącu łaskawie odpisali, że są trakcie uzgadniania.... może gdyby tak każdy użytkownik ginger poznań, lub choć większość bo zapewne nas jest sporo, napisało do ztm o to. Jak się zorientują w ilości i konieczności wysłania do każdego listu i koszcie poczty za to to może w końcu się zastanowią. Trzeba próbować z każdej strony i wspomóc pana Michała w tym. Pozdrawiam
@Michał Małecki 2.03.2013 @ 23:56
Przepraszam za nieuwzględnienie wiekszości zmiany w komentowanej powyżej wersji. Nowa wersja już jest.
Jeszcze raz bardzo przepraszam!
como 10.03.2013 @ 12:00
Kiedy iGinger pojawi się na iTunes? W tej chwili nie można go nigdzie znaleźć.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16