PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10151.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 18 maja 2013, 00:41
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.43 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 18/05/2013 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej oraz za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Majka 18.05.2013 @ 11:58
Brakuje rozkładu linii 4 na dni powszednie z małych garbar w stronę starołęki... Reszta przystanków jest "cała"
mario 19.05.2013 @ 16:33
Jeszcze tramwajowa "8", fragment trasy od Lechickiej do Mostu Teatralnego są nieprawidłowe (kierunek jazdy: Miłostowo): 04 Lechicka/Poznań Plaza, 10 Aleje Solidarności, 17 Słowiańska, 21 Most Teatralny).

Pozdrawiam
mario 19.05.2013 @ 19:31
chodziło mi o nieprawidłowe czasy... ;)
@Michał Małecki 19.05.2013 @ 22:00
Dziękuję za zgłoszenie problemów. Zajmę się nimi w najbliższej przyszłości
Sylwia 20.05.2013 @ 06:57
Brak rozkładu jazdy (czas odjazdu) lini nr 8 z Miłosotwa i Pustej w dni powszednie.
Ela 20.05.2013 @ 09:21
Czy ginger będzie dostępny w appstorze? Chciałam ściągnąć, ale niestety nie mogę, bo nie jest dostępny :-(
Michał 20.05.2013 @ 10:44
Niestety przyszlosc ginger na iphone jest bardzo niewyrazna. Wykonala ją zewnętrzna firma, która się tym już nie zajmuje a ja sam nie zajmuję sie programowaniem na iphone, wymagałoby to sporej inwestycji pieniędzy i czasu.
Ela 20.05.2013 @ 12:18
Bardzo bardzo szkoda. Miałam aplikacje na iphonie i fajnie działała. A biorąc pod uwagę coraz większą liczbę użytkowników appla, to szkoda jeszcze bardziej.
@Michał Małecki 20.05.2013 @ 22:15
Wszystkie problemy powinny być poprawione w najnowszym rozkładzie. Przepraszam za problem!
zbysiu 27.05.2013 @ 22:52
Jakoś nic nie pasuje w rozkladzie jazdy Ginger-a

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16