PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10177.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 8 lipca 2013, 22:37
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.52 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 08/07/2013 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

pozq 8.07.2013 @ 22:48
coś z zegarem nie tak, wskakuje prawie 12 do przodu i zamiast dnia roboczego (poniedziałek 08.07) to wskazuje niedzielę
@Michał Małecki 8.07.2013 @ 22:52
pozq - prosze napisz czy w androidzie czy w javie.
Jest problem z polskimi literami na stronie mpk, gdy zostanie poprawiony, zaktualizuje aplikację jeszcze raz
pozq 8.07.2013 @ 23:13
Panie Michale, u mnie problem pojawia się w javie.
Michal 9.07.2013 @ 08:41
W aplikacji Java nie bylo zmian juz od bardzo dawna, czy poprawna godzina jest wyswietlona gdy na ekranie rozkladu wciasnie sie #? (to wyswietla aktualna godzine, odczytywana przez Jave)
pozq 9.07.2013 @ 09:03
mam wrażenie, że godzinę wskazuje cały czas taką samą jakby aplikacja się zawiesiła... spróbuję dziś jeszcze raz zainstalować
Agata 9.07.2013 @ 13:29
Wszystkie polskie litery są zamienione na 'ż', np. w linii 12 jest Rondo Starożżka, zamiast Starołęka, Kurpiżskiego, zamiast Kurpińskiego, itd.
Agata 9.07.2013 @ 13:32
Dotyczy aplikacji w javie.


P.S. Przepraszam, że post pod postem - nie ma możliwości edycji.
Michal 9.07.2013 @ 13:36
Agata - w drugim komentarzu pisze o tym problemie - to byl problem na stronie mpk, szczesliwie juz poprawiony. Wieczorem przegeneruje Ginger

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16