PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10371.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 3 września 2014, 08:40
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.41 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/09/2014 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 703 i 832.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Me-Who 4.09.2014 @ 18:15
Panie Michale... Przez te "wymyślne" nazwy przystanków dla linii podmiejskich nie można sprawdzić połączenia z przesiadką :/. Kiedy zostaną przywrócone dawne (takie jak dla linii poznańskich) nazwy - bez oznaczeń w nawiasach?
Pozdrawiam
tomaj 6.09.2014 @ 11:16
Kiedy będzie dostępny Ginger na Windows Phone?
Słyszałem plotki ,że są z tym problemy,ale minęło już pół roku i dalej cisza. Czyżby był to problem nie do rozwiązania?
@Michał Małecki 6.09.2014 @ 13:20
Dzień dobry, jutro wracam z wakacji, mam że od razu poprawię nazwy przystanków. Windows phone - to jest niestety problem mojego wolnego czasu i w tej chwili jest nie do przejścia - obsługa 6 rozkładów jazdy i aplikacji na androida pochłania cały czas jaki mogę poświęcić na ten projekt. Zastanawiam soę nad udostępnieniem części kodu jako open source ale to też zajmie czas.
@Michał Małecki 7.09.2014 @ 22:09
Już poprawione
tomaj 10.09.2014 @ 00:13
Wielka szkoda,że Ginger nie będzie w najbliższym czasie dostępny na Windows Phone (chyba będzie trzeba wrócić do symbiana ;) ) Mimo wszystko proszę mieć użytkowników WP na uwadze. Pozdrawiam i dziękuję za te wszystkie lata spędzone z Gingerem.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03