PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10436.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 8 stycznia 2015, 07:45
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.69 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 08/01/2015 w Poznaniu, Czerwonaku, Komornikach i Luboniu uwzględniający zmiany linii 341.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

martin 12.01.2015 @ 20:22
Witam. Ja tylko z takim pytaniem technicznym, dotyczącym nazw przystanków. Czy można je ujednolicić? W sensie, że część przystanków w Bolechowie jest opisana jako "Bolechowo (przystanek)" inne jako "Bolechowo-(przystanek)" do pierwszego sposobu? Sprawa druga: w Komornikach dwa przystanki (Ks.Malnowskiego i Ks.Wawrzyniaka) nie mają spacji między kropką a nazwiskiem - przydałaby się ona. Sprawa trzecia. Dublują się przystanki Piaśnicka / Kurladzka z Piaśnicka Kurladzka oraz Sycowska / Auchan z Sycowska Auchan. Przez to nie działa jak należy opcja przesiadek na ww. przystankach. I czwarta: (za stroną MPK) "od 1.01 następujące przystanki na terenie miasta Poznani zostaną przemianowane jako na żądanie w obu kierunkach": Gdyńska, Estońska, Gnieźnieńska, Prząśniczki, Radojewo I, Rumiankowa, Studzienna, Umultowo, Urwista. Gdyńska i Studzienna widnieją dwukrotnie (w tym N Ż), zaś pozostałe - w ogóle nie mają tych oznaczeń. W ogóle to niektóre są opisane jako N Ż, inne jako n/ż. Pozdrawiam
@Michał Małecki 12.01.2015 @ 22:53
Bardzo dziękuję za te uwagi, czywiście święta racja i będę je stopniowo wprowadzał (myślę że do końca tygodnia).
Estońska i inne - niestety w rozkładzie który otrzymałem nie ma n/ż opracuję rozwiązanie także dla tego problemu!
Me-Who 14.01.2015 @ 19:50
Dobry wieczór. Podbijam temat informując jeszcze, że PL. WIELKOPOLSKI - nie wiedzieć dlaczego - jako jedyny jest napisany drukowanymi literami
Marek 16.01.2015 @ 22:18
Witam. Do tych przystanków, co w pkt 1 pisał Martin, należy dodać też "Os. Rusa / Szpital". Pomijam przystanki dla linii kórnickich i poznańskich, np. Rondo Rataje i Poznań Rataje Dworzec, bo za dużo byłoby bałaganu. Jednak to, co pisał martin wydaje się być sensowne. Pozdrawiam
Marek 17.01.2015 @ 10:18
W rozkładzie linii 93 w kierunku Górczyna widnieje dwa razy przystanek Żeromskiego. Ten drugi jest przystankiem "na żądanie"
Marek 17.01.2015 @ 10:30
Częstochowska w obie strony także jest przystankiem nż. Oj, chyba trzeba będzie większych nakładów ludzi, żeby odnaleźć wszystkie "żądaniówki". Na razie mamy to, co mamy
@Michał Małecki 17.01.2015 @ 14:52
Dzień dobry, muszę najpierw napisać konwerter rozkładów ze stron www (po raz 6 chyba dla wszystkich poznańskich przewoźników)
@Michał Małecki 19.01.2015 @ 00:14
Tak jak obiecałem, najnowszy konwerter pobiera znowu dane ze strony www, gwarantując aktualność. Poprawiłem różne oznaczenia n/ż, poprawiłem ks. Wszystko wydaje się być poprawne, jutro będę dokładniej sprawdzał

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09