PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-10467.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 9 kwietnia 2015, 20:33
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.88 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 10/04/2015 w Poznaniu, Czerwonaku, Komornikach i Luboniu.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Michał Małecki 9.04.2015 @ 20:34
Wprowadziłem zmiany o których dyskutowaliśmy - przystanki nie mają oznaczenia n/ż, rozkład 64 i 7 jest pobierany ze strony mpk bo ta na stronie ztm jest błędna.
robi416 11.04.2015 @ 07:52
Witam. Nadal nie ma kierunku Śródka dla linii 320. Wiem na stronie ZTM teź jest ten problem , ale gdy wejdzie się głębiej to można znaleźć brakujący kierunek w tzw "papierowo/słupkowych" rozkładach. Można poprawić jakoś ten błąd ?
asia 12.04.2015 @ 00:00
co z rozkładem 98? Już od jakiegoś czasu nie pokrywa sie z tym wiszącym na przystankach (ani tym na stronie mpk), poza tym nie ma oznaczeń które autobusy kursują do Radojewa, co utrudnia komunikację ;/
@Michał Małecki 12.04.2015 @ 18:16
98 powinien byc poprawby, a przynajmnuej taki jak na stronie ztm. Czy moge prosic o adresy stron z ukrytembkierunkiem 320?
martin 12.04.2015 @ 21:32
Dlaczego znalazło mi nowy rozkład obowiązujący od 13.04? dlaczego nie ma w niej sporej części autobusów w niedziele i święta? :(
@Michał Małecki 12.04.2015 @ 22:10
Rozklad obowiazuje od jutra, aplikacja informuje o tym przed aktualizacja. Niestety ztm nie udostepnil jeszcze rozkladu na niedziele.
Rozklady ze strony ztm maja niestety sporo brakow, ale to samo dotyczy strony mpk, a odpada problem uspojnienia przystankow. Nastepne tygodnie pokaza z ktorej strony powinnismy korzystac przede wszystkim
Mar 14.04.2015 @ 09:24
W nowym rozkładzie (od 13.04) brak 10 w dni robocze z Dębca w kier. Połabskiej. Na stronie ZTM też nie ma - na stronie MPK jest.
Nie ma już newslettera?
pikos 14.04.2015 @ 19:32
a jest ginger od 13.04? bo wg opisu wersji 88 jest od 10.04...
Me-Who 14.04.2015 @ 20:57
Na stronie ZTM są rozkłady - łącznie z niedzielnymi.... Dlaczego zatem aktualizacja, którą mi znalazło (od 14/04) tego nie uwzględnia?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09