PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-11184.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 7 grudnia 2018, 06:50
Tagi: Ginger

Ginger 3.12.69 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 07/12/2018 w Poznaniu, Czerwonaku, Komornikach i Luboniu uwzględniający zmiany linii 4, 10, 241, 396, 397, 611, 703, 811, 812, 813 i 821.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Michał Małecki 10.02.2019 @ 06:45
Dzień dobry, jeśli ktoś jest zainteresowany nowej strony gdzie mógłbym wrzucać Ginger dla starych telefonów to proszę o kontakt.
p_maciej 17.02.2019 @ 18:08
Gdzie znajdę najnowszą wersję Ginger dla Poznania na Java dla Sony Ericsson K850i ?
emprzyb 19.02.2019 @ 15:48
@Michał Matecki - nie bardzo rozumiem - potrzebna jest strona,domena
JONASZ 23.03.2019 @ 20:25
Witam!
Jako stały i stary użytkownik GINGER - bardzo dziękuję za tak pożyteczne/pomocne narzędzie!
Jednak teraz telefony zmieniły się i mając tel. z Androidem od stycznia 2019r zabrakło mi aktualizacji. W jaki sposób można zaktualizować? Gdzie szukać "Ginger Android" by można dokonać aktualizacji z poziomu aplikacji - jak było napisane wyżej?(tel. Samsung G350).
Serdecznie dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam.

JONASZ 23.03.2019 @ 21:17
Witam ponownie!
Cofnięcie się do głównej strony Pasjagsm.pl rozwiązało problem niewiedzy - gdzie szukać Ginger.
Jest strona z uwagą o możliwości pobrania Ginger z Google Play - tak więc nie ma problemu - aktualizacja poprawna. Przez te 3 miesiące dużo w nim zmian - myślę, że pożytecznych!
Bardzo dziękuję!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16