PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-11184.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 7 grudnia 2018, 06:50
Tagi: Ginger

Ginger 3.12.69 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 07/12/2018 w Poznaniu, Czerwonaku, Komornikach i Luboniu uwzględniający zmiany linii 4, 10, 241, 396, 397, 611, 703, 811, 812, 813 i 821.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Tycjan 6.01.2019 @ 10:50
Proszę o podanie przyczyny nie aktualizowania rozkładu jazdy dla Poznania Ginger od 07/12/2018. W obecnej sytuacji aplikacja jest bezużyteczna. Pozdrawiam Tycjan P
Arbuz 9.01.2019 @ 05:41
Popieram przedmówce co to się stało że padło? czyżby ta 1 jaśkowiaka?
pyra 9.01.2019 @ 19:36
u mnie działa i się aktualizuje, więc nie wiem z czym problem macie ;P
emprzyb 19.01.2019 @ 11:30
Widzę, że kolega "Pyra" nie przewiduje starszych użytkowników. Działa na androidzie (ściąga i się aktualizuje), ale pliki do ściągnięcia na starsze komórki bez internetu, jak widać są z początku grudnia...
pyra 22.01.2019 @ 19:04
@emprzyb: w takim razie należałoby "doprecyzować" zapytania w komentarzach, bo jakoś z nich to nie wynikało...
jaa 22.01.2019 @ 21:37
Również dołączam do pytania. Już lepiej usłyszeć, że nie ma i nie będzie, niż nie wiedzieć nic.
@Michał Małecki 29.01.2019 @ 07:34
Dzień dobry, przepraszam że nie odpowiedziałem wcześniej. Od początku tego roku wersja na java mobile nie jest już aktualizowana a strona ginger.pasjagsm.pl będzie niedługo wyłączona. Osoby odpowiadające za stronę są już od dawna niezainteresowane jej rozwojem, a mi z braku czasu nie starczy czasu nawet na rozwój ginger android który jest dużo powszechniejsza i łatwiejsza w rozwoju. Dziękuję za korzystanie z ginger przez ponad 14 lat.
emprzyb 29.01.2019 @ 20:35
wielka szkoda... wielu starszych korzystających z normalnych komórek się zmartwi...
jaa 30.01.2019 @ 09:22
Faktycznie, duże utrudnienie. :( Mogłoby chociaż być open source, to może ktoś by się jeszcze tym zaopiekował.
pyra 31.01.2019 @ 20:16
wielka szkoda :( ale i tak bardzo dziękujemy za pracę Pana i wszystkich pozostałych osób zaangażowanych w ginger.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16