PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-2124.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 30 września 2007, 23:34
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 1.X w Poznaniu.

Rozkład uwzględnia zmiany w rozkładzie jazdy linii: 5, 14, 50, 51, 63, 69, 74, 76, 82, 85, 88, 91, 93, 98, 234, 248.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Plociu 5.10.2007 @ 16:10
Witam, zgodnie z sugestią użyłem WAP do ściągnięcia aplikacji i wszystko działa =)

Dzięki i pozdrawiam.
Ulumisio 5.10.2007 @ 17:01
Już jest OK. Zrobiłam tak jak OLKA. Usunęłam starą wersję,wgrałam nową i teraz jest prawidłowo. Dziękuję za pomoc i podpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam :o)
@Michał Małecki 6.10.2007 @ 03:22
aldonia - czy ten przystanek faktycznie istnieje na tej trasie? Jest wymieniony na stronie:
http://www.mpk.ipoznan.pl/komunikacja/mpk/kierunki.html?L=34&K=21&R=0
ale po kliknięciu na link, wyświetlany jest rozkład dla trasy w kierunku os.Rusa
Beatti 6.10.2007 @ 09:06
Beardzo dziękuję Olka :) za radę. Oczywiście się do niej zastosowołam i już wszystko działa :) Pozdrwaiam
Hazub 7.10.2007 @ 11:18
Witam witam, jak zwykle wszystkko swietnie, tylko jeden minus zauwazylem, rozklad 95 rowniez zmienil sie z dniem 1.10 co nie zostalo uwzglednione w tym Ginger.pozdro
avan_garda 7.10.2007 @ 12:34
Gratulacje i uścisk dłoni dla autora programu.
meg 7.10.2007 @ 14:04
No niestety, ta ostatnia aktualizacja jest mało aktualna. Na rozkładach jazdy na przystankach i na stronie MPK są zupełnie inne godziny odjazdów ostatnio aktualizowanych linii niż w Ginger.
gee 7.10.2007 @ 17:53
Rozklad dla lini 82 jest nieaktualny. Na ogrodach na przystanku wisi nowy z data 08.10.2007
aldonia 8.10.2007 @ 08:45
Witam ponownie. Przystanek jak najbardziej istnieje. Np. w niedzielę 232 z os.Rusa w stronę Kaponiera odjeżdża m.in. o 1.01, 1.31, 3.20, 5.01, 5.31. Sprawdzone, ponieważ mój narzyczony jechał nim do pracy w niedzielę o 5.31. Pozdrawiam
adam willdaaa 10.10.2007 @ 09:09
bardzo podoba mi sie ten pomysł z gingerem na komunikatorze gg teraz mam wiecej i szybszej mozliwosci sprawdzenia rozkładu jazdy mpk w poznaniu i nie tylko ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16