PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-4372.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 1 czerwca 2008, 01:51
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 1.VI.2008 w Poznaniu.

Rozkład uwzględnia zmiany w rozkładzie jazdy linii: 86, 95, A.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Radek 17.06.2008 @ 11:23
Warto poczekać na nowy rozkład jazdy obow. od 23 czerwca - mnóstwo zmian i mniejsza częstotliwość kursów !!!!
Szymon 20.06.2008 @ 15:58
Witam,
mam dwa pytanka i wdzieczny bede za odpowiedzi. mianowicie, po pierwsze:
Ginger składa się z dwóch plików (*.jar i *.jad) czy przy instalacji w telefonie jest obojętne który plik się uruchamia??
I po drugie:
Czy ginger w wersji z 01.06. zawiera zmiany w komunikacji TYLKO dla Poznania czy dla Czerwonaka też? Bo nie rozumiem notatki w informacjach 'o ginger' w telefonie: 'Poznań 1-6-2008 Czerwonak [c] 1-3-2008. Czy aby napewno poprawnie zainstalowalem aplikacje?? :)
Mikel 20.06.2008 @ 21:10
Kiedy pojawi się wersja uaktualniona dla Poznania (chodzi mi o zmiany, które nastąpią w rozkładzie dnia 21 czerwca czyli jutro). Ponieważ bardzo potrzebne byłoby mi to już dziś.
@Michał Małecki 21.06.2008 @ 00:24
Uaktualniona wersja jest dostępna.
Plik jad to plik tekstowy który wskazuje na jar, więc którykolwiek uda się Tobie uruchomić, tego powinieneś używać (zalezy od modelu telefonu).
Czerwonak - kiedy zminił się rozkład jazdy w Czerwonaku po raz ostatni - wydaje mi się że właśnie w marcu.
Szymon 26.06.2008 @ 08:45
Dzieki serdeczne :) wszystko jasne

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16