PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-5468.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 4 lutego 2009, 04:10
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 3.II.2009 w Poznaniu.

Zmiany uwzględniają rozkłady linii 6, 10, 12, 14, 15, 16, 53, 70, 72, 74, 76, 84, 237.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

olo 13.03.2009 @ 16:20
Dodam coś od siebie w sprawie reklamy w ginger, umieszczenie jej na początku trochę denerwuje, zwłaszcza jeśli liczy trzeba szybko sprawdzić godzinę odjazdu, ale rozumiem że reklama musi być dlatego proponuje zrobienie jej jako tła w rozkładach lub w całej aplikacji, nie będzie spowalniać i będzie cały czas widoczna
jojs 15.03.2009 @ 17:38
Właśnie wyświetlanie reklamy spowalnia uruchamianie programu do czasu w jakim otwieral sie na początku gdy nie byl jeszcze do konca dopracowany. To jest cofanie się w rozwoju ! reklama ok niech sobie bedzie ale jako tlo albo przy zamkaniu programu
Daniel 23.03.2009 @ 10:47
A może by tak autor pomyślał o płatnej wersji nie zawierającej reklamy? Myślę że dla wielu osób niewielka opłata (2-3 zł) była by nie dużym obciążeniem a radość z pozbycia się uciążliwej reklamy wynagrodziła by to w 100%.
żabka 27.03.2009 @ 23:27
Wyskakuje mi blad certyfikatu - co jest grane?? (Nokia E51). Instaluje ginger od tak dawna, nigdy sie to nie dzialo...
zdziszko 3.04.2009 @ 23:26
Reklama LucasGSM w Ginger spowodowała, że na ich stronę nigdy już nie wejdę. Wzywam innych do takiej postawy!!!
Marcin 26.04.2009 @ 10:54
Przyłączam się do głosu Zdziszko. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż kretyńska, namolna, nachalna reklama jakiejś dziadowskiej firmy w momencie, kiedy chce się szybko sprawdzić rozkład jazdy. Ciekawe, czy właściciele firmy lukasgsm zdają sobie sprawę z tego, że zrobili sobie antyreklamę?

Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy ginger zostanie pozbawiona tego badziewia. A może ktoś już we własnym zakresie przerobił tę aplikację? ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16