PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-6267.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 29 lipca 2009, 03:38 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 29 lipca 2009 o 03:39)
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 29.VII.2009 w Poznaniu, uwzględniający zamiany lini 55 oraz W (linia zniknęła).

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Michał Małecki 29.07.2009 @ 03:40
Miałem nadzieje że ten rozkład rozwiąże problem z rozkładem lini 3 ale niestety tak się nie stało. Skontaktuje się z MPK i uaktualnię Ginger gdy tylko dostanę poprawiony rozkład.
Kaziu 29.07.2009 @ 18:47
Dzięki Ci Boże za Gingera!
Bardzo ułatwia codzienne przemieszczanie się po mieście.
bartek wilczek 29.07.2009 @ 22:14
Mam pytanie czy Michał Małecki poprawi rozkład dla lubonia
Michał 31.07.2009 @ 08:31
Czy można umieścić w aplikacji opcję "Bilety"? Chodzi o cennik biletów normalnych, ulgowych oraz przystanki z biletomatami...
traktor122 31.07.2009 @ 19:35
super super polecam
robi416 2.08.2009 @ 13:38
Bardzo dziękuję za GINGER, dla moich potrzeb jest IDEALNY !!!!!!!!
andrew46 3.08.2009 @ 10:04
Dzisiaj jest poniedziałek 3 sierpnia 2009 i z mojego okna widzę, że w dalszym ciągu kursuje linia " W " Piątkowska - Al. Wielkopolska ? W Luboniu f-ma Translub wprowadziła z dniem 1 lipca 2009 letni rozkład jazdy, czego GINGER nie uwzględnia. Pozdrawiam.
Krzysztof 9.08.2009 @ 10:15
Do listy przetestowanych telefonów można dodać Nokię E65. Ginger działa na niej bez zarzutu. Jest to doskonały programik. Popieram wcześniejsze inicjatywy, aby sponsorami były samorządy miast. Jest to wspaniały sposób promowania komunikacji miejskiej. Mam także nadzieję, że Ginger zawsze będzie darmowy. Pozdrawiam Twórców.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16