PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-6381.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Piotr Baranowski, 31 sierpnia 2009, 23:40
Tagi: Ginger

Ginger zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01.09.2009 w Poznaniu.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Nuta 1.09.2009 @ 14:20
Nie tylko nazwa. Stoi w nim jak wół, że rozkład dla Poznania jest aktualny od 13.8.2009 a dla Czerwonaka od 31.8.2009. Biorąc pod uwagę ten Czerwonakowy z końca miesiąca można by przypus*****, że ten dla Poznania jest taki, jak stoi napisane w opisie. A tak nie jest. Tak czy owak, wielkie podziękowania dla Michała za włożoną pracę i za wysłuchanie wielu wielu skarg i zdjęcie tej upierdliwej reklamy przy starcie samej aplikacji.
Nuta 1.09.2009 @ 14:25
Ten Wasz system wyłapujący i identyfikujący obsceniczne słowa jest do bani. Zamiast "przypus*****" wstawił mi wyżej "przypus*****". Nie wiem kto u Was to oprogramował, ale powinien się szybciutko udać na pcre(dot)org na przyspieszone korepetycje z Wyrażeń Regularnych ;-)
Nuta 1.09.2009 @ 14:26
p r z y p u s z c z a ć <> przypus*****
piko 1.09.2009 @ 15:25
rozkład wydaje się ok, ale czy do poznańskiej wersji ginger wróci luboń?
a co do poznańskiego rozkładu to faktycznie w ginger pisze, że rozkład z sierpnia, ale to chyba tylko przeoczenie...
i proszę by znów podawać u góry oprócz wersji jad i jar link do wersji do ściągnięcia na komputer, z góry dziękuje
MMK 1.09.2009 @ 16:54
Nuta oraz reszta bystrzaków - reklamy brak już od ładnych kilku wersji (dwóch poprzednich lub nawet trzech). Pozdrawiam!
Nuta 2.09.2009 @ 03:44
To się zgadza MMK, reklama na starcie nie męczy nas już od kilku wersji rozkładu, co nie zmienia jednak faktu, że podziękowań za pracę i jej usunięcie nigdy za wiele ;-)
MMK 2.09.2009 @ 13:41
Fakt. Zatem, dospamiając, przyłączę się i ja. :]
kys 7.09.2009 @ 12:54
dlaczego nie ma juz Lubonia?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16