PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-7486.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 1 czerwca 2010, 02:37
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.7 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/06/2010 w Poznaniu, 20/10/2009 w Luboniu i od 01/10/2009 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 50, 53, 55, 63, 69, 82, 93 i 252.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

jokerjahu 6.06.2010 @ 14:14
bardzo dobry, pożyteczny i łatwy program!
dziękuję uprzejmie!!
bezradna. 12.06.2010 @ 14:31
jak to się ściąga , ? ; (( pomocy !
Gingeromanka 14.06.2010 @ 12:27
Bardzo przydatna aplikacja, sprawnie działająca, za która serdecznie dziękuję twórcy.

W najnowszej aktualizacji znalazłam małą niezgodność gingera z rozkładem ze stronie mpk, różnicę tę znalazłam dla linii 71.
@Michał Małecki 18.06.2010 @ 03:20
Bardzo proszę o bardziej szczegółową informację dotyczącą niezgodności - w którym kieruneku, na którym przystanku, jaka godzina i minuta. Z góry dziękuję

bezradna - na stronie znajdują się artykuły dotyczące instalacji przez WAP i z PC
niunia 22.06.2010 @ 21:00
Niestety ja też znalazłam niezgodności linia nr 55 w kierunku zalesie na przystanku os. Czecha wszystkie godziny - chyba jest to rozkład "stary" czyli nie obowiązujący od 01.06.2010r.!!!
costello 27.06.2010 @ 11:53
Od 1 lipca zmienia się rozkład jazdy linii 101, 621, L2 i L3. Zmienia się on w sposób bardzo znaczący. Czy udałoby się umieścić te zmiany w kolejnej wersji Gingera. Dla wielu osób korzystających z tych linii (także w okresie wakacji) byłoby to duże ułatwienie, bo w tym nowym rozkładzie połapać się trudno.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Ane 28.06.2010 @ 23:59
Super aplikacja, uzywam codziennie! Od 1 lipca jest zmieniany rozklad jazdy wszystkich tramwajow, zatem bedzie wakacyjna wersja gingera?
@Michał Małecki 29.06.2010 @ 02:56
Tak, rozkład dla Poznania i Tych zostanie uaktualniony już wkrótce

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16