PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-7725.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 9 sierpnia 2010, 14:01
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.13 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 06/08/2010 w Poznaniu, 01/07/2010 w Luboniu i od 01/10/2009 w Czerwonaku.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

poznaniak 9.08.2010 @ 14:37
Na pierwszy rzut oka, wygląda, że jest ok
@Michał Małecki 9.08.2010 @ 17:36
Bardzo przepraszam za problemy występujące w aplikacji podczas ostatnich 3 tygodni, niestety byłem na wakacjach i nie mogłem wszystkiego zrobić zdalnie.
Nowa Ginger zawiera wszystkie rozkłady jazdy - Poznań, Luboń, Czerwonak. Bardzo proszę osoby zgłaszające sugestie związane z ujednoliceniem nazw przystanków, lub uwzględnieniem nowych lini o kontakt mailowy, w celu uzyskania dodatkowych informacji.
lootr 9.08.2010 @ 18:18
Panie Michale! Czy jest możliwość dodania jakiejś ikonki do ginger? Program będzie estetycznie się prezentował na pulpicie telefonu!
piko 9.08.2010 @ 21:01
witam,
chciałbym zapytać o linie ztm poznań 527 (obsługuje kombus) orraz 718 i 719 (zuk komorniki). czy zostaną one dodane do ginger? czy musi być dodany od razu rozkład całego przewoźnika?
golden 9.08.2010 @ 21:10
nadal w linii LB jest błąd - dwa razy ten sam kierunek i różne listy przystanków
Mario 9.08.2010 @ 22:52
A gdzie się podziały linie L4 i L3 ? A w linii 4 w stronę Starołęki jest dwa razy most teatralny z różnymi danymi.
golden 10.08.2010 @ 10:46
@Mario
chyba Ci chodziło o L2 i L3 - teraz jako 602, 603
gapowicz 13.08.2010 @ 14:16
Czy jest mozliwosc, by ginger mial tez linie rokbus w pamieci? Chodzi mi o linie 831,832,833,853, kursują one z Ogrodów i Dworca Sobieskiego do Rokietnicy. Dziekuje za dotychczasowe rozwijanie programu!:)
pasażer_MPK 14.08.2010 @ 23:13
@Mario,
Most Teatralny jest wymieniony dwa razy, ponieważ pierwszy z nich dotyczy kursów zjazdowych do zajezdni (kurs tylko do Mostu Teatralnego), i odbywa się on w kierunku ul. Głogowskiej, czyli pasażer wysiada na przystanku zlokalizowanym w kier. R.Kaponiera, a ten drugi "Most Teatralny" dotyczy kursów standardowych, czyli przystanek zlokalizowany w kier. ul. Fredry (który nazywa się tak samo jak ten pierwszy - podobnie jak to jest w przypadku np. R.Rataje, R.Śródka i in., gdzie nazwy przystanku wokół ronda mają taką samą nazwę).

Ponadto bardzo dziękuję twórcy programu za ciągłe jego rozwijanie i przypominam, że od jutra linie 2 i 9 wracają na swoją stałą trasę, dlatego czekamy na kolejną wakacyjną aktualizację.
@Michał Małecki 15.08.2010 @ 00:11
Wedle życzenia - nowa wersja dodana :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16