PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-7756.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 21 sierpnia 2010, 01:55
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.15 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 21/08/2010 w Poznaniu, 01/07/2010 w Luboniu i od 01/10/2009 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 17, 48, 63, 77 i 242.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

yeti 22.08.2010 @ 13:58
niestety nie działa. po ściągnięciu na telefon komunikat, że aplikacja jest nieprawidłowa.
nomercy 23.08.2010 @ 22:35
u mnie wszystko ładnie działa
czarna 25.08.2010 @ 11:51
U mnie też wszystko działa.żadnych problemów
Marek 27.08.2010 @ 15:57
Do Pana Michała
Szanowny Panie! Dziękując za kolejną wersję, mam jedno "ale". Chodzi o linię LB. Po wybraniu tejże pojawiają się (tradycyjnie) dwa kierunki do wyboru. Z tym że są tam "Poznań, Górczyn" i... "Poznań, Górczyn".

Po wybraniu pierwszego z góry jest 5 przystanków w Luboniu:
- 00 Luboń, Kręta
- 02 Luboń, Podgórna
- 04 Luboń, Kościół
- 05 Luboń, Parkowa
- 06 Luboń, Orlen
A gdy wybierze się dolny to jest zupełnie inna trasa.

Proszę zatem o informację, co jest nie tak...
Pozdrawiam
Mario 28.08.2010 @ 14:10
A kiedy będzie nowy Ginger? Na przystankach wiszą już nowe rozkłady, obowiązujące od 1.09.2010
rikow 29.08.2010 @ 01:29
czy będzie kiedyś dodany do Poznania rozkład jazdy dla Swarzędza?
beta 29.08.2010 @ 11:07
O 1 września jest nowy rozkład dla Lubonia Kiedy będzie dostępny na Ginger ?
jaaa 29.08.2010 @ 11:38
Jak ważny od 1 września, to pewnie w okolicach 1 września.

Co do rozkładu w Swarzędzu to też chętnie bym go widział w Ginger, ale to pewnie karkołomne. Znając leśne dziadki z WirażBusu to od nich się nic nie dostanie, a stworzyć samemu nie jest się w stanie - wystarczy dokładnie przeanalizować rozkład na ich stronie.. Są straszne błędy, trasa zmienia się w zależności od klikniętego przystanku, czasy są nierealne... Sam kiedyś coś próbowałem ;)
Michał 29.08.2010 @ 20:45
Witam.

Czy w rozkładzie zimowym będą już linie 2,9,10 z trasami do pętli DĘBIEC z ważnym rozkładem a nie z tym DO 23.07.10???!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16