PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-7793.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 10 września 2010, 13:57
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.18 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 10/09/2010 w Poznaniu, 01/09/2010 w Luboniu i od 01/10/2009 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 1, 2, 10, 17, 48, 50, 59, 63, 69, 91, 234 i 242.
Jednocześnie przypominamy że w najnowszej Ginger polecenie "Przystanki" zostało zastąpione przez polecenie "Wróć" bezpośrednio na ekranie rozkładu jazdy.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

martusia265 28.09.2010 @ 19:25
PS. jest to samsung S5200 i w sumie nie wyskakuje błąd bo telefon ma niby javę ale nie odczytuje tego pliku jar i nie da się go zainstalować
Marek 29.09.2010 @ 19:30
@martusia265: a próbowałaś tego samego z "jad"-em?
Giant 29.09.2010 @ 21:38
Mam pytanie czy kiedyś doczekamy się na Gingerze wszystkich przewoźników w aglomeracji Poznańskiej? jak np Suchy Las czy Warbus War-awa z Murowanej Gośliny? i już chyba każdy zauważył że 63 kursuje na Garbary Dworzec a nie na Śródke dworzec.
martusia265 30.09.2010 @ 21:10
tak próbowałam ale wyswietlało się że nie zauważ a pliku jar i sie nie uruchamiało :( dzięki za pomoc spróbuję za jakis czas może się uda
marekh 1.10.2010 @ 00:30
@martusia265: na starym telefonie (SE K750i) zawsze miałem dwa plikli - jad i jar. I co ciekawe... jak wysyłałem innym instalkę, to niektóre telefony potrzebowały jad'a, inne jar'a... a jeszcze inne oba pliki, żeby coś zaskoczyło. Więc musisz działać metodą prób i błędów... Pozdrowionka
gosciu 1.10.2010 @ 14:11
Hej, a co z linią 121?
@Michał Małecki 2.10.2010 @ 16:12
Linia 121 nie jest uwzględniona w rozkładzie mpk. Niestety w tej chwili Ginger uwzględnia jedynie linie mpk, Czerwonaka i Lubonia.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16