PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-8968.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 9 kwietnia 2011, 21:12
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.29 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 10/04/2011 w Poznaniu, 22/11/2010 w Luboniu i od 01/10/2009 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 48, 59, 77, 242, 251, 691.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji może spowodować wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

zb_lip. 14.04.2011 @ 20:32
W obecnej wersji podobnie jak w poprzednich brakuje linii aglomeracyjnych oraz linii miejskich obsługiwanych przez innych przewoźników niż MPK, działających na zlecenie miasta Poznania (w ramach ZTM Poznań). Prosiłbym o uzupełnienie w następnej wersji programu.
rime 19.04.2011 @ 13:15
Nie dziwne ze busy przewoznikow ktorzy nie zgodzili sie na integracje do stref podmiejskich nie pojawili sie w Gingerze - projekcie sponsorowanym przez ZTM/MPK ;)

Co do obslugi Gingera na platformie Symbian. Proponuje wypuszczanie osobnej wersji ktora na dziendobry bedzie otwierac liste linii - otwieranie wpisywania numeru na telefonach tylko z wirtualna klawiatura jest uciazliwe podobnie jak kazdorazowe wybieranie Opcje -> Linie. Niewygodne jest rowniez wybieranie przystankow ktore jest rozwiazywane przez telefon, rowniez tworzac wirtualny joystick na ekranie. Lista przewjiana kinetycznie i przycisk potwierdzenia itp. byloby git.
zb_lip. 30.04.2011 @ 21:43
@ rime, rzecz w tym, że Ginger nie podaje rozkładów linii jeżdżących w ramach ZTM np 527 czy 121. Komunikacja miejska w Poznaniu to już nie tylko MPK.
martinan 3.05.2011 @ 15:04
NIE MA KIERUNKÓW TRAMWAJÓW DO WYBRANIA!!! Wszędzie jest tylko jeden kierunek. Błąd jest zarówno w wersji java, jak i na androidzie. Proszę naprawcie to! Dzięki wielkie :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 11 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16