PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-9558.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 23 września 2011, 20:33
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.43 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 24/09/2011 w Poznaniu, 25/08/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 1, 3, 4, 6, 8, 11, 16, 17, 18, 56, 60, 243 i 28(linia usunięta).

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Ankaka 24.09.2011 @ 10:01
Przydałaby się wersja uwzględniająca nowy remont na ul. 28 Czerwca 1956 i integrację Lubonia i Komornik z ZTM Poznań :) pozdrawiam
piko 24.09.2011 @ 10:52
remont na wildzie potrwa 1 dzień, więc pewnie nawet rozkład nie będzie nowy robiony... a co do integracji komunikacji to fajnie by było, gdyby ginger od października miał także linie 701, 702 (obsługiwać będzie zuk komorniki), a także inne już funkcjonujące w ztm, a nie będące w ginger jak 718,719,527 itd.
marian 24.09.2011 @ 14:31
dziś zainstalowałem gingera z linków tu podanych jednak żadna wersja nie odpowiada rozkładowi jazdy podanemu na stronie MPK np. godziny ranne odjazdu tramwaju linii 18 w dni powszednie ze Starołęki. Dylemat mam taki , że skoro linki do gingera zawierają inf że zawierają zmiany od 24.09.
a różnią się od rozkładu na stronie MPK też zawierającym inf że wazny od 24.09 to którym mam się sugerować ?
Julia 26.09.2011 @ 14:12
szykujcie już kolejną aktualizację, która ma być ważna od 1.10. Jest już dostępny rozkład na stronie ZTM
mikser 28.09.2011 @ 13:30
Na BADA OS dało by radę przepisać aplikację z androida? :)
Anka 30.09.2011 @ 19:23
Ciekawa sprawa, bo jest pewien bląd. Dokładnie ta sama wersja Ginger 3.4.43 zainstalowana na smartfonie i klawiszowcu pokazuje całkowicie różne info: "O Ginger". O ile sam adres http i wersja Ginger w obu się zgadza, o tyle daty ważności dla Poznania, Lubonia i Transkomu już są całkowicie różne! Instalacja była przeprowadzona "na czysto" z dokładnie tej samej kopii pliku jar.

Panie Michale, to zamierzony skutek czy też błąd w samym programie?
@Michał Małecki 30.09.2011 @ 22:57
@Julia - aplikacja uaktualniona,
@mikser - na bada piszę się chyba tylko w C++ więc port z androida chyba nie wchodzi w grę,
@Anka - o jakim smatfonie mowa, pod jakim systemem operacyjnym (android, iphone?). Jakie informacje podaje O Ginger? Czy oba telefony są u tego samego operatora?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16