PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-dla-poznania-9709.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 15 listopada 2011, 22:13
Tagi: Ginger

Ginger 3.4.51 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 16/11/2011 w Poznaniu, 05/10/2011 w Luboniu i od 27/04/2011 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 2, 3, 8, 9, 12, 13, 76, 93, 251 i T3.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

beta 29.11.2011 @ 19:54
Czy po otwarciu Drogi Dębińskiej rozkład jazdy 603 nie uległ drobnym zmianom?
Marcia 29.11.2011 @ 22:09
jeśli chodzi o 603 to może nie byłoby problemu bo przecież w wiekszości godzina odjazdu różni się o kilka minut ale niestety w rzeczywistości autobus odjeżdża wcześniej i jest mały zonk:/
mauaboo 30.11.2011 @ 23:39
gratuluję. Piszecie Państwo, że ta oto wersja gingera tak jak poprzednie obsługuje linie komunikacji Czerwonak. w związku z tym zastąpiłam starą wersję (jakże przydatną dla osoby z Czerwonaka gdzie autobusy nie kursują regularnie np. co 10 lub 20min) nowszą i "bardziej aktualną". Jakież było moje zdziwienie kiedy nowa wersja na wpisany numer linii (312) zakomunikowała mi, że "linii nie znaleziono". Jakieś propozycje?
piko 2.12.2011 @ 08:14
@mauaboo: proponuję wyszukanie linii czerwonaka z listy linii
Anna 2.12.2011 @ 15:30
Zdrówka i szczęścia Panie Michale życzę. Tyle dobra Pan tą swoją pasją i pracą innym czyni...
@Michał Małecki 4.12.2011 @ 01:53
Mamy następujące linie dla Czerwonaka:
312_310
313
323_321

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16