PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - nowy rozkład linii podpoznańskich

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-nowy-rozklad-linii-podpoznanskich-10206.html
QR Code
Ginger - nowy rozkład linii podpoznańskich

Michał Małecki, 1 września 2013, 18:45
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.63 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 01/09/2013 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 603, 611, 614, 691, 701, 718, 719 i 902.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

mgrabowski77 2.09.2013 @ 20:40
Witam p.Michale!
Uprzejmnie proszę o Ginger na Windows Phone 8.
Ginger to bardzo dobra aplikacja.Gratuluję pomysłu.
Pozdrawiam
Marek Grabowski
tel.606961136
korbik 3.09.2013 @ 20:28
super robota Panie Michale :) dziękuję :)
Me-Who 3.09.2013 @ 21:57
Witam! Mam małą sugestię. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z faktu, że to może znacząco powiększyć rozmiar aplikacji, ale czy dałoby radę zrobić coś na kształt wyszukiwania połączeń? Polegałoby to na wpisaniu początku trasy i koniec (nie chodzi mi o adres, jak w przypadku np. serwisu poznan.jakdojade.pl), a aplikacja w formie tekstowej pokazałaby proponowaną trasę z godzinami odjazdu i przyjazdu [i może cenę biletu]. To byłoby dobre, jeśli ktoś np. z Podolan jechałby na Franowo. Wtedy by pokazało np. 68 z przystanku - dla przykładu - Podolany o godz. x do Słowiańska o godz. y i tramwaj 16 ze Słowiańskiej na Franowo o godz. a i przyjazd na miejsce o czasie b)

Pozdrawiam
Marlenix92 3.09.2013 @ 23:50
Ja byłabym za tym aby ktoś jednak zrobił coś takiego jak właśnie str jakdojade.pl ja nie mama tel z internetem wiec niestety nie moge sobie wejsc na tą str jak jestem w poznaniu ... mam telefon sony ericsson aino U10i, bardzo bym chciałą mieć taką aplikacje :)Pozdrawim
Marlenix92 4.09.2013 @ 00:02
Ps i jeszcze czy jest tutaj opcja że jak jest nowy ginger to by przychodził na poczte że można już pobrać chodzi mi tu o subskrybcje :)
Michał 4.09.2013 @ 08:46
Dzień dobry,
zaczynają od dołu:
- powiadamianie mailem jest dostępne na stronie http://pasjagsm.pl/newsletter.php
- sony ericsson u10i bez problemu powinien obslugiwac Ginger, nalezy tylko instalowac aplikacje w posrednictwem wifi, irdy, kabelkiem itp.
- wyszukiwanie połączeń jest dostępne w ginger android, w podstawowej wersji będzie dostępne w ginger java
- Ginger na Windows Phone 8 - niestety nie w najbliższej przyszłości

Pozdrawiam
martin 4.09.2013 @ 18:49
Wyszukiwarka połączeń jest dostępna w konkurencyjnej aplikacji mobileMPK ( http://www.mmpk.info/rozklad_jazdy_ztm_poznan,16,10.html )
wiki 10.09.2013 @ 10:10
Czy ginger działa na telefonie Alcatel Tribe 30.40 ?
@Michał Małecki 11.09.2013 @ 23:16
Alcatel powinien działać pod kontrolą Android 2.1 więc Ginger powinna znajdować się w jego markecie
krzykami 22.07.2014 @ 11:23
To już prawie rok minął od Pana deklaracji, że 'Ginger na Windows Phone 8 - niestety nie w najbliższej przyszłości'. Czy ta przyszłość nadal tak bardzo odległa?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09