PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - poprawiona aplikacja w Poznaniu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-poprawiona-aplikacja-w-poznaniu-9554.html
QR Code
Ginger - poprawiona aplikacja w Poznaniu

Michał Małecki, 14 września 2011, 21:47 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 15 września 2011 o 08:02)
Tagi: Ginger

Poprawiliśmy ustawianie domyślnego dnia tygodnia w soboty i niedziele.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android oraz iGinger na iPhone'a można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

ktomek 14.09.2011 @ 22:47
tym razem z kolei w dni powszednie domyślnie ustawiana jest sobota :(
Marek 14.09.2011 @ 22:51
soboty, niedziele i święta, soboty i święta, dni powszednie... o co chodzi??? Panie Michale! Pomocy!!!
@Michał Małecki 15.09.2011 @ 08:04
:( @ktomek - Bardzo przepraszam, proszę spróbować zainstalować jeszcze raz, już powinno być ok
@Marek - Soboty i święta to tryb wykorzystywany w Luboniu, pozostałe są wykorzystywany we wszystkich rozkładach jazdy
tompoznan 17.09.2011 @ 19:53
A GDZIE MOZNA POBRAC APLIKACJE NA ANDROIDA ?? PROSIC LINKA
@Michał Małecki 19.09.2011 @ 18:58
Proszę poszukaj "ginger" na android market
dolny73 19.09.2011 @ 19:02
Witam! Czy można też poprawić aplikacje na Ginger Blu??!! W weekend cały czas pokazuje dni powszednie. Zwykły Ginger ma już wszystko ok! Nie ukrywam że Blu jest dla mnie wygodniejszy!! Dziękuję, pozdrawiam!!
michusek 20.09.2011 @ 21:58
Witam!Czy w tej wersji Ginger'a nie można wpisać linii lubońskich np. L1, LA, LB itp. ? Czy może to coś ode mnie z telefonem mam Samsung'a Aville.
@Michał Małecki 21.09.2011 @ 23:23
@michusek, te linie powinny być dostępne (widzę je w mojej Ginger). Czy możesz spróbować wybierać je z list (pierwszy ekran->Opcje->Linie)?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16