PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - poprawiony rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-poprawiony-rozklad-dla-poznania-1639.html
QR Code
Ginger - poprawiony rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 17 sierpnia 2007, 03:48
Tagi: Ginger

Ginger zawiera poprawiony rozkład jazdy obowiązujący od 15.VIII w Poznaniu.

Rozkład uwzględnia zmiany w rozkładzie jazdy linii 2, 5, 9, 13, 15, 16.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Przypominamy że każdorazowa instalacja nowej wersji aplikacji powoduje wyczyszczenie historii.
Zapraszamy do dyskusji na forum na temat rozwoju aplikacji oraz zgłaszania ewentualnych problemów.

Źródło: Wlasne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Maciej 20.08.2007 @ 21:34
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
travosz 21.08.2007 @ 20:18
Wielkie dzieki za ginger !!!!! W koncu nie spiesze sie jak glupi na przystanek :)
michal malecki 22.08.2007 @ 22:28
AlaN - nie mam pojecia kiedy SEk750i wydaje dzwieki :) ale numer linii i nazwa przystanku (przy wyszukiwaniu) to jedyne miejsca gdzie możesz wpisać jakąś wartość, możliwe że nawigowanie kursorami nie powoduje efektów dźwiękowych;
mldoy1351 - prosze spojrz do instrukcji obslugi na stronie, konkretnie "ustawienia zegarka"
spy.of.shogun 27.08.2007 @ 12:35
Aplikacja świetna. Uważam jednak, że powinna mieć możliwość połączenia z Internetem (oczywiście tylko na życzenie użytkownika). Mógłby to być na przykład aktywny link we właściwościach aplikacji (informacje). Chętnie widziałbym również powiadamianie SMS-em o nowej wersji produktu.
Pozdrawiam
minius 27.08.2007 @ 20:02
jak wgrac gingera do samsunga d600
Radek 30.08.2007 @ 16:51
Mam Samsunga E250 i za diabła nie mogę uruchomić na nim Gingera. Wgrywam mu plik Ginger.Jar, ale opcja uruchom jest nieaktywna!!?? Proszę o pomoc.
adwokat1 1.09.2007 @ 22:49
Ogólnie dobry.Musiałam zresetowac i "wyczyścić"telefon.Nie mogę pobrać ponownie gingera wyświetla się komunikat:"500:Bład serwera".Nie wiem co zrobić mój telefon Motorola RZV3.Inne strony ładują się bez problemu.proszę o pomoc mój mail adwokat1@buziaczek.pl.Proszę o jak najszybszą odpowiedź dziękuję!!!
marta16 2.09.2007 @ 22:47
dziekuje za to jest to cudowny wynalazek.... dziekuje...pozdrawiam
baś 3.09.2007 @ 22:30
ginger to rzecz cudowna!!!!!!!!!!!!!
kuron 12.09.2007 @ 14:13
jak mam wgrac gingera do noki E50????

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16