PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - uaktualniony rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-uaktualniony-rozklad-dla-poznania-10281.html
QR Code
Ginger - uaktualniony rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 4 marca 2014, 21:57
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.98 zawiera rozkład jazdy obowiązujący od 03/03/2014 w Poznaniu i od 11/07/2012 w Czerwonaku, uwzględniający zmiany linii 12, 14, 313, 527, 610, 12B i 14B. Linie 12B i 14B to linie 12 i 14 kursujące po starej trasie wieczorami i w weekendy.

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Marek 5.03.2014 @ 11:27
No i jest idealnie! Dziękujemy Panie Michale we włożony trud i cierpliwość w pisaniu/aktualizowaniu aplikacji! Pozdrawiam
Michal 5.03.2014 @ 13:05
Ciesze sie ze dziala. Postaram sie dodac dodatkowy opis do linii 12 i 14 zeby bylo jasne ze rozklad weekendowy i wieczorny jest w 12b i 14b.
W najnowszym rozkladzie zmienil sie takze delikatnie sposob sortowania lini - np. linie 323 sa teraz w srodku listy zamiast na koncu. Wynikalo to z koniecznosci umieszczenia lini 12b zaraz za 12.
Piciu 5.03.2014 @ 14:15
Pytanie, dlaczego po aktualizacji pokazuje się informacja, że znaleziono wirusa? Jednak skanowanie programem AVG nic nie wykrywa.
Pozdrawiam
Marek 5.03.2014 @ 21:20
@Piciu: a może to reklama Tobie wyskoczyła? Też tak mam, ale nie ma powodu do niepokoju...

@Michał: a co ze zdublowaną linią 310? Ktoś ostatnio trafnie zauważył, że jest nieaktywna. Ale skoro jest linia 312_310, to chyba faktycznie 310 mogłoby nie być ;)
Darek 14.03.2014 @ 15:50
A czy będzie aktualizacja linii lubońskich i komornickich (m. in. 702 czy 610)?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09