PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ginger - usprawniony rozkład dla Poznania

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ginger-usprawniony-rozklad-dla-poznania-10234.html
QR Code
Ginger - usprawniony rozkład dla Poznania

Michał Małecki, 17 listopada 2013, 11:28
Tagi: Ginger

Ginger 3.5.74 zawiera aktualny rozkład jazdy w Poznaniu, uwzględniający liczne zmiany w nazwach przystanków i legend. Wszystkie przystanki strefowe mają oznaczenie strefy na końcu nazwy, nazwy ze strałkami (linia 651) zostały poprawione, a nazwy z ukośnikiem mogą być łatwiej przeszukiwanie w aplikacji na Androida. Zapraszamy do aktualizacji!

Ginger jest dostępna pod adresami:

Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Linki do pozostałych wersji Ginger znajdują się w dziale download. Aktualizacji rozkładu jazdy w Ginger Android można dokonać z poziomu aplikacji.
Zapraszamy do zgłaszania uwag i problemów w komentarzach poniżej, za pomocą Ginger Android lub za pośrednictwem maila.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Michał Małecki 17.11.2013 @ 11:30
Usuneliśmy także z rozkładu odjazdy letnie (np. w linii 95).
piko 17.11.2013 @ 14:46
a czy oznaczenie stref B i C pojawi się również na liniach 718 i 719?
@Michał Małecki 17.11.2013 @ 21:12
Niestety brak tych oznaczen na stronie ztm
Marek 18.11.2013 @ 10:27
Witam!

Ktoś już o tym niedawno pisał, a problem pozostał. Chodzi o Luboń i dublowanie nazw przystanków. Znowu są np. "Luboń / Dębiecka (B)" z autobusami 243, 602, 603, 610, 651 i "Luboń/Dębiecka" z liniami 602, 603 i 651.
Czym jedno różni się od drugiego (poza przystankami końcowymi)? Poza tym wiele przystanków w Luboniu nie ma przerwy między "Luboń" poprzez "/" a nazwą przystanku. Te przerwy przydałyby się także w przypadku Suchego Lasu, Chludowa, Szreniawy. Zauważyłem też brak przerw w przystankach "św.Antoniego cmentarz" i "św.Antoniego Kościół"
No, chyba, że tak ma być.

Przepraszam, jeśli powyższe informacje okazały się zbędne...
Pozdrawiam
martin 18.11.2013 @ 17:25
Panie Michale: są oznaczenia dla linii 718 i 719 :)
Michal 20.11.2013 @ 09:45
Witam, jesli chodzi o 718 i 719 - brakuje oznaczen takich jak np. dla 611 (http://ztm.poznan.pl/komunikacja/rozklad/#/kierunki/ZTM_TRANSLUB/linia/611) tzn (B) w samej nazwie. Sprawdze czy moge wydobyc ta informacje z innych zrodel dla 718.
Jesli chodzi o inne problemy to bije sie w piers i wracam do pracy. Niestety choruje ostatnio na chroniczny brak czasu, dlatego przepraszam w opoznione publikowanie poprawek (same rozklady zawsze staram sie publikowac na czas, mam na mysli zmiany w samej aplikacji).
piko 20.11.2013 @ 20:19
i tak bardzo serdecznie dziękujemy za kawał dobrej roboty jaki Pan wykonuje :)
Michal 22.11.2013 @ 08:46
Najnowszy rozklad zawiera poprawione nazwy przystankow, zapraszam do testowania

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09