PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Globalna aktywacja urządzeń z Androidem [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/globalna-aktywacja-urzadzen-z-androidem-wideo-8634.html
QR Code
Globalna aktywacja urządzeń z Androidem [wideo]

Maciej Celmer, 24 lutego 2011, 10:45 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 24 lutego 2011 o 10:55)
Tagi: Android, Google, wideo

Android Central udostępniło wideo prezentujące skalę aktywacji urządzeń z systemem operacyjnym Android na pokładzie. Efekt jest naprawdę zdumiewający.

Wideo pokazuje wzrost aktywności i aktywacji urządzeń z systemem Android. Ciekawą rzeczą, jest uwzględnienie wejścia do sprzedaży flagowych modeli z systemem Google i pokazanie efektu ich aktywacji. Poprzedzone jest to odliczaniem: Droid launch in 3,2,1, Galaxy S... itd.

Prezentacja aktywacji odbywa się od 21 października 2008 roku, czyli od momentu wydania pierwszej wersji systemu opartego na jądrze Linuksa.


Źródło: googledevelopers

reklama

Ostatnie opinie internautów

koksik1000 24.02.2011 @ 15:07
Android aktywuje dziennie 300 000 telefonów wiec nic dziwnego że zielone ludki atakują nas z każdej strony. Ten film mógłby pasować nie tylko do androida ale ogólnie do rozwoju technologicznego całego świata weźcie na 58 sekundę gdzie są zaznaczone trzy tereny: Stany zjednoczone, Europa i Azja(głównie chiny i Japonia) i właśnie tam zaczynają się rozwijać wszystkie nowe technologie nie tylko Android
Wanda 24.02.2011 @ 18:18
koksik1000 - do tych krajów dodałabym Koreę, bo nawet na tym filmie widać, jak duże jest tam zagęszczenie komórek. Zresztą zazwyczaj w różnych rankingach to właśnie Korea Południowa wygrywa jako najbardziej otwarte na nowe technologie społeczeństwo.

Mapa wygląda podobnie jak np. nocne mapy ziemii - im jaśniej, tym bogaciej, bo przecież niekoniecznie ludniej.

Nie wiem jak długo Android utrzyma te swoje tempo - towarzyszy mu opnia systemu trudnego, a grupa ludzi, która może sobie pozwolić lub chce poświęcić czas na poznwanie różnych ustawień w telefonie jest ograniczona.
Dla większości po wyjściu ma działać.
Gouzu 24.02.2011 @ 19:44
Spoko film, jednak nic zaskakującego :P
@Wanda
Hm, dziwne. Nigdy nie spotkałem się z opinią, że Android jest trudnym systemem. Według mnie jest on bardzo prosty i przejrzysty :) Uważam, że to świetny system i według mnie najlepszy na rynku. Oczywiście, nie mówię o przypadkach ludzi dla których już bardziej rozbudowane telefony są trudnością... Android jest dla ludzi przyzwyczajonych do nowych technologii.
Nie dziwi informacja, że przychody z android market w poprzednim roku zwiększyły się o ponad 800%.
To jest przyszłość, to jest system z którego już teraz korzysta większa część populacji. Nie mówię tylko o Androidzie.. Ale o Windowsie, iOS, Blackberry itd... Smartphony są w modzie :)
Jacek85 25.02.2011 @ 01:14
@Gouzu, też mi się wydawało na pierwszy rzut oka, że Android jest systemem dość intuicyjnym i przyjaznym. Pisze "na pierwszy rzut oka", ponieważ skorzystałem jedynie z emulatora tegoż systemu na zwykłym komputerze PC.
Może Wanda posiada telefon, który ma właśnie taki system i może powiedzieć coś więcej. Wiadomo, emulator to nie to samo co użytkować na codzień tego typu telefon.
Gouzu, Ty posiadasz telefon z Androidem? Jestem ciekaw jaki jest jest ten system. Gdybyś tak wymienił parę zalet, ale i wad tego systemu byłbym wdzięczny. Interesuje mnie zdanie takiego normalnego użytkownika, a nie zapalonego programisty, czy fanatycznego informatyka.
Mam nadzieję, że nie odchodzę teraz za bardzo od tematu, ale interesują mnie również opinie użytkowników telefonów z innymi OS takimi jak Symbian czy Bada OS. No i na Blackberry też jest jakiś inny system o ile się nie mylę.
Mam zamiar za kilka miesięcy wymienić telefon i raczej najpierw będzie mnie interesował OS, a dopiero potem marka.
dreamgirl 26.02.2011 @ 16:04
ale jaka różnica z innymi krajami, znaczy te biedny jak mało się rozwinęły ;/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16